Aion

wpis w: Aktualności | 0

Tytuł Aion studia NcSoft zabiera nas na wyprawę do krainy Arteia abyśmy mogli zostać uskrzydlonym bohaterem. Naszym celem jest wsparcie jeden ze stron odwiecznego konfliktu miedzy Dobrem i Złem.

Grę zaczyna się od wyboru strony konfliktu: Aniołów (Elyosi) lub Demonów (Asmodianie) oraz wybrania standardowej klasy – wybierać możemy z pośród czterech. Do wyboru mamy: Wojownika, Maga, Kapłana lub Duchownego. System doświadczenie jest bardzo rozbudowany. Każda klasa postaci ma swoje własne, niepowtarzalne drzewko umiejętności i skilli, które możesz również ulepszać przez polepszanie umiejętności postaci, która grasz. Nasza postać może się rozwijać przez wybór specjalizacji.

3

Jeśli grasz Wojownikiem specjalizacja to: defensywy templariusz lub gladiator. Zwiadowca może zostać ulepszony i zostać  zabójcą lub łowcą. Mag może specjalizować się czarnoksięstwie albo nekromanci-czyli przywoływaniu istot. Specjalizacje dla kapłana to: medyk lub bard. Wielkim atutem jest również możliwość wyszkolenia bohatera w którymś z zawodów np. zbieractwie, kowalstwie, alchemii, zaklinaniu przedmiotów, gotowaniu, czy krawiectwie.

1

Gra daje możliwość pokonywania wielkich odległości w przedzielonym świecie. Mamy duże możliwości interakcji z otoczeniem i wpływaniem na nie. Lokacje nie są puste, przeciwnicy dla naszego bohatera znajdują się wszędzie. Możemy również zmierzyć się z bossami co też zapewni dodatkowe wyzwania. Odkrywanie lokacji następuje stopniowo ponieważ uzależnione jest od stażu postaci. Umiejętności bohatera również mają wpływa na możliwości poznawania nowych lokacji. Oddalanie się w kierunku pozycji przeciwników dostarcza nam okazji do walki. Walki PVP odbywają się środkowej granicznej części świata. Tę cześć nazywa się Abbys (Otchłanią). W Otchłani spotykać będziemy nie tylko innych graczy, ale też przeróżne istoty nie rzadko proszące o pomoc.

Aion jako gra MMORPG zawiera też zupełnie klasyczne rozwiązania. Jak w każdej grze tego gatunku możemy opierać się na encyklopedii, zawierać sojusze i tworzyć legiony. Gra pozwala ulepszać przedmioty. Silnik CRYEngin pozwolił stworzyć niespotykaną w innych grach niezwykłą oprawę audio-wizualną.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz