Allods

wpis w: Aktualności | 0

10 000 lat historii świata Sarnaut, wojna dwóch różnych frakcji, wyjątkowe i niepowtarzalne awatary. to wszystko można znaleźć w grze Allods. Gra jest miksem świata fantasy i podniebnych podróży. W świecie wirtualnym Imperium walczy z Ligą. Każde z nich ma trzy własne rasy postaci. Gracz wybiera więc jedna z sześciu ras. Jeśli wydaje Ci się że 6 ras to mało, dodam że każda posiada osiem klas.

2

Rasy które możemy wybrać grając po stronie Imperium to Orkowie, Xadaganianie i Powstańcy. Zaś po stronie Ligi walczy klan Kanianów, Gibberlingi i Efly. Klasy postaci to klasyczny już w grach MMORPG Mag, Wojownik, Nekromanta, Strażnik  ale również rzadko oferowany Zwiadowca, Mistyk, Uzdrowiciel i Paladyn.

Kolejne poziomy doświadczenia uzyskujemy dzięki questom dlatego trzeba się natrudzić aby zdobyć kolejny poziom. Świat Allods jest bardzo zróżnicowany przez co zachwyca swoim pięknem. W tej grze niema miejsca na monotonię. Aby urozmaicić rozgrywki istnieje możliwość formowania się w sześcioosobowe drużyny oraz udział w rajdach. W rajdzie mogą brać udział nawet 24 osoby. Ciekawostką rzadko spotykaną w innych grach jest możliwość tworzenia przedmiotów. Zawdzięczamy to dziewięciu profesjom, których przykładami są Alchemia, Zielarstwo, Zaklinanie lub Kowalstwo.

4

Gra jest niezwykle rozwinięta ponieważ nawet przed maksymalnie rozwinięta postacią stają wyzwania. Taka postać może toczyć bitwy w świecie Astralnym jednak najpierw musi zbudować swój latający statek. W przypadku zostania  podniebnym piratem przyda się wsparcie mocnej gildii. Jest to zupełnie nowe podejście do end-game’u.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz