Elsword

wpis w: Aktualności | 0

Świat Elsword obfitujący w niezwykłą ilość nasyconych barw przenosi nas w wirtualna przestrzeń wypełnioną fantazją. Gra wydaje się prosta i dziecinna. Infantylna na pozór gra przepełniona postaciami anime jest jednak gra wymagającą pewnych umiejętności. Ruchy postaci i skróty klawiaturowe są bardziej skomplikowane niż się na pierwszy rzut oka wydaje. Gracz potrzebuje sporo czasu a doskonalenie postaci zanim przestanie być rozkładany na łopatki przez weteranów gry. Brak realizmu i zachowania niektórych praw fizyki może irytować fanów „życiowych” gier, jeśli jednak nie jesteś uprzedzony możesz się wciągnąć.

1

Świat Elsword to fantastyczna, magiczna kraina której mieszkańcami są dziwaczne istoty. Gracz wciela się jedną z postaci i ma na celu ratowanie krainy przed destrukcją poprzez wykonywanie zadań. Postaci które mamy do wyboru to Elsword, Aisha, Rena, Raven, Eve i Chung. Rożnią się one stylem walki, Bronia, wyposażeniem oraz zdolnościami. Ciosy w trakcie ataku łączy się w kombinacje których nauczenie się zajmuje sporo czasu. Oczywiście w trakcie misji bohater zdobywa pieniądze, doświadczenie i wyposażenie.

4

Projektanci gry zadbali również o możliwość samodzielnego tworzenia unikalnych przedmiotów.  W grze poza formowaniem drużyn wraz z innymi graczami i toczeniem pojedynków musimy opiekować się swoim zwierzakiem. Od gracza zależy czy zwierzątko zostanie wychowane na kompana wyprawy czy walczącą, rozmnażającą się bestie.

Graficy uraczyli nas w tej grze pewnym ciekawym rozwiązaniem- są to  ramki dzięki którym ważne wydarzenia i starcia mają wygląd nasuwający skojarzenie interaktywnej mangi.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz