Forge of Empires

wpis w: Przeglądarkowe, Strategiczne | 0

Weź w swe ręce losy niewielkiej osady i jej mieszkańców, oraz obserwuj jej rozwój przez epoki do rangi potężnej i kwitnącej metropolii, nie stroniąc od pojedynków, by zdominować cały kontynent! W przeglądarkowej strategii Forge of Empires pod twe władanie dostaje się niewielka z początku osada, której przyszłe losy zależą wyłącznie od twoich decyzji, jak rownież od prawidłowo obranej strategii gospodarczej i militarnej. Stajesz się panem i władcą własnego miasta i jego mieszkańców, oraz obserwujesz jego rozwój przez następujące po sobie epoki historyczne.

1

Grę Forge of Empires rozpoczynasz w epoce kamiennej, dysponując jedynie niewielką wioską. Tutaj podajesz próbie swe strategiczne umiejętności, bowiem, aby miasto przetrwało zawieruchy historii musisz odpowiednio je rozwinąć. Odpowiednia strategia gospodarcza, rozwój technologii oraz zbudowanie potęgi militarnej decyduje o losach twej osady w grze na przeglądarkę Forge of Empires. Rozpoczynając grę musisz skupić się na rozwoju technologii, bowiem tylko w ten sposób będziesz mógł szybko rozwinąć swoje miasto i stać się władcą całego kontynentu.W tej przeglądarkowej grze strategicznej będziesz miał okazję do wykorzystania swoich dotychczasowych doświadczeń na polu taktycznym, tutaj będziesz musiał zmierzyć się nie tylko z oponentami, którzy ośmielą się stanąć na twej drodze ku dominacji, ale też twoim wyzwaniem będą przeciwności historyczne następujących po sobie epok historycznych.

3

Do twoich zadań będzie należało wynalezienie technologii, które w trakcie wieków odkrywała cywilizacja ludzka, by następnie udoskonalić dzięki nim swoje miasto. Wygląd twego miasta będzie zależał jedynie od twojej wyobraźni oraz dostępnych surowców, w zakresie architektonicznym będziesz miał więc pełne pole do popisu.W grze na przeglądarkę Forge of Empires będziesz musiał rownież niejednokrotnie zmierzyć się z innymi graczami, którzy podobnie jak ty marzą o zdobyciu dominacji na kontynencie. Jeśli jednak oprócz zdolności strategicznych dysponujesz rownież wojowniczą smykałką nie będzie dla ciebie problemem danie nauczki twoim wrogom podczas pasjonujących pojednynków PvP.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz