Grepolis

wpis w: Przeglądarkowe, Strategiczne | 0

Strategiczna gra na przeglądarkę firmy InnoGames zabierze cię w podróż po antycznej Grecji śladami Aleksandra Wielkiego, Odyseusza albo przepięknej Heleny…Tak jak jej poprzednicy – gra Plemiona czy The West – gra Grepolis oczaruje cię fascynującą grafiką i interesującym scenariuszem. Akcja tej strategicznej gry toczy się w starożytnej Grecji i odzwierciedla bardzo dynamiczne i postępowe czasy. Zaczynasz swoją przygodę w grze Grepolis na jednej z wielu greckich wysp.

2

Twoim pierwszym zadaniem na tej wyspie jest założyć tak zwane polis (z greckiego „miasto“). Jak w każdej grze tego typu najważniejsze jest zdobywanie nowych ziem. Tylko od ciebie zależy na jaką strategię się zdecydujesz. Zdobądź na przykład kontrolę nad własną wyspą albo zaatakuj osiadłych tam współgraczy, udaj się na podbój pozostałych wysp, albo wybierz drogę dyplomacji i zawieraj przymierza z sąsiadami. Browser game Grepolis oferuje szerokie pole działania dla każdej taktyki.Każdy ze światów gry zawiera około 20.000 wysp.

4

Są to idealne warunki dla zagorzałych walk na stałym lądzie albo zapierających dech starć na pełnym morzu. Dlatego ważne jest, żeby mieć w grze Grepolis zarówno mocne siły lądowe, jak i potężne floty bojowe. W starożytnej Grecji nie może oczywiście zabraknąć mistycznego świata bogów. W grze Grepolis spotykasz na swej drodze takie niebiańskie sławy jak Zeusa, Posejdona czy Atenę. Przemyśl dobrze, któremu z tych bogów będziesz szczególnie oddawać cześć, ponieważ każdy z nich może podarować ci inne korzyści i moce. W grze na przeglądarkę Grepolis istnieją różne instytuty badań naukowych, w których masz możliwość zbadać różne stopnie technologicznego zaawansowania i w ten sposób zapewnić sobie dużą przewagę nad innymi graczami. Kto wie, może staniesz się niebawem najznamienitszym Grekiem, jakiego antyczna Grecja do tej pory nie widziała.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz