Hero Zero

wpis w: Akcja, Przeglądarkowe | 0

Hero zero to gra przeglądarkowa, w którą da się zagrać na telefonie lub tablecie z androidem dzięki aplikacjom. Gra polega na stworzeniu własnego superbohatera i rozwijanie jego mocy i umiejętności. Hero zero nie jest sztywną poważną grą, cele misji są bardzo żartobliwe a całość rozgrywa się w sposób humorystyczny.

2

Kreowanie bohatera zaczynamy od wybrania płci i wyglądu. Możemy decydować nawet o takich szczegółach jak kształt nosa. Początkowo brak kasy niepozwana na zakupienie dla bohatera pożądanego stroju dlatego aby zarobić na kostium pierwsze misje musi wykonywać w tym na co go stać- w szlafroku i kapciach. każda misja dostarcza gotówki i punktów doświadczenia. na wyższych poziomach bohater zdobywa lepsze wyposażenie w tzw. lumpeksie. Zadania staja się coraz trudniejsze ale też lepiej płatne. Gra daje możliwość starć z innymi graczami co dodaje nam punkty reputacji i lepszą pozycje w rankingu ogólnym.

3

Przed walką można sprawdzić ile punktów zyskamy dzięki wygranej lub ile stracimy w przypadku porażki. Jedna bitwa odbiera nam 20 punktów odwagi dlatego niemożna walczyć bez końca. Na odnowienie się punktów odwagi potrzeba trochę czasu.
Kolejną możliwością jaką daje nam gra jest łączenie się w superdrużyny. Najistotniejsze cechy bohatera to inteligencja i intuicja ponieważ umożliwiają one ataki krytyczne i unikanie ciosów przeciwnika. Punkty zdrowia zależne są zaś od siły i wytrzymałości.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz