Miramagia

wpis w: Akcja, Przeglądarkowe | 0

Przeżyj magiczną przygodę w kolorowym świecie i spotkaj fantastyczne istoty. Naucz się różnych czarów i spróbuj swojego szczęścia w uprawie ziół.W grze przeglądarkowej Miramagia zanurzysz się w magiczny oraz fantastyczny świat. Wcielisz się w rolę druida, szamana, magika lub czarodzieja i zaczniesz grę od uprawy ziół. Jednak szybko musisz nauczyć się potężnych i przydatnych czarów, abyś mógł przetrwać w tym czarodziejskim świecie.

1

Poza tym jesteś odpowiedzialny za całą wioskę. Spraw, aby w twojej wiosce panował porządek według twoich wyobrażeń. W magicznej grze przeglądarkowej Miramagia możesz w miarę potrzeby handlować z innymi graczami i sprzedawać im rośliny z twojego ogrodu. W życiu czarownika nie może naturalnie zabraknąć smoków. W grze Miramagia jesteś na początku właścicielem małego, słodziutkiego smoka – ale już niedługo twój smok przeistoczy się w dużą, potężną oraz silną postać. Smok znajduje się wyłącznie pod twoją opieką, dlatego musisz wybudować wygodną chatę dla twojego smoka i karmić go na czas.

2

Podejmując coraz trudniejsze wyzwania, stajesz się lepszym i mocniejszym czarownikiem. W trakcie gry przyswajasz sobie nawet bardzo trudne czary. Mieszkańcy wioski czekają na ciebie z ciekawymi misjami, które musisz oczywiście wykonać. Celem takiej misji jest na przykład upiększenie działki pewnego mieszkańca. Ćwicząc regularnie skomplikowane czary, możesz zachwycić mieszkańców swoimi umiejętnościami magicznymi. Odkryj świat gry Miramagia i przeżyj magiczną przygodę. Już niedługo zostaniesz potężnym magiem, ale przed tobą jest jeszcze długa droga.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz