MojaMafia

wpis w: Akcja, Przeglądarkowe | 0

MojaMafia to jedno z najciekawszych rozwiązań na współczesnej arenie gier przeglądarkowych. Nie jest to, jak sama nazwa mogłaby sugerować, najzwyczajniejsza w świecie gra mafijna, która jest klonem jednej z wielu już istniejących w sieci produkcji. Nie. MojaMafia to serwis, który pozwala graczom stworzyć własną grę mafijną! Z pewnością wielu z was, drodzy użytkownicy, marzyło o takiej szansy, jednakże nie posiadało kapitału początkowego, jak również odpowiedniej wiedzy w zakresie programowania.Z MojąMafią jest to banalnie proste i nie wymaga żadnych nakładów finansowych ani specjalistycznej wiedzy!

3

Wystarczy kilka klików, by stworzyć własną grę. Warto wspomnieć, iż mamy pełną kontrolę nad własną sieciówką – możemy ją wzbogacać o nowe opcje, dopasowywać jej wygląd i dodawać nowe elementy. Warto dodać, iż z gry możemy czerpać zyski – i nie jest mowa tutaj wyłącznie o satysfakcji, lecz również o prawdziwych pieniądzach! Z pewnością warto zobaczyć, co oferują różnorakie opcje administracyjne i jak to wszystko działa. Moja Mafia to pierwszy darmowy kreator gry. Wbrew nazwie nie jest to gra, w której gracz od płotki zostaje w końcu bossem mafii.

1

Tutaj trzeba stworzyć świat, w którym inni gracze będą się doskonale bawić. Po rejestracji każdy użytkownik staje się administratorem gry. Brzmi przerażająco? Błąd! To jest naprawdę proste! Po ustaleniu wszystkich funkcji należy złapać graczy, bo każdy inny gracz, który kupi kredyty w naszej grze, da nam zarobić! A my, jako administratorzy, również możemy bawić się w naszej grze, założyć konto na stronie konkurencji i podejrzeć, co też oni tam mają, po czym wprowadzić ulepszenia do naszej gry!

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz