Naruto

wpis w: Aktualności | 0

Świat Aury jest zagrożony przez ‚czarnych alchemików’, chcących zdobyć unikatowy minerał Elanium, a my zostaliśmy wezwani przez dobrego króla, żeby pozbyć się najeźdźców i ochronić cenne zasoby. Wybrać można jedną z czterech podstawowych klas, czyli strzelca, maga, złodzieja lub szermierza. Kwestia modyfikacji wyglądu wypada dość skromnie: kilka ‚modeli’ fryzur i twarzy szału w dzisiejszych czasach nie robi. Jeżeli zaś o sam świat gry chodzi, to jest on tyglem różnych koncepcji w jednym momencie odwiedzamy średniowieczne wioski z łukiem w ręku, a kilka godzin później strzelamy z pistoletów laserowych, mając chodzące działko za kompana.

3

Klasami postaci do wyboru są: mag, złodziej, szermierz i strzelc. Po osiągnięciu dwudziestego poziomu doświadczenia, jesteśmy zmuszeni wybrać jedną z dwóch specjalizacji dla naszej postaci. I tak np. strzelec może stać się łowcą lub snajperem, a złodziej rozbójnikiem bądź skrytobójcą. Warto jednak pamiętać, że nie wszystkie klasy radzą sobie równie dobrze na danym etapie gry – podklasy złodzieja mają początkowo więcej problemów niż magowie czy strzelcy, lecz na późniejszych etapach role te mogą się odwrócić.

Gra w dużej mierze nastawiona jest na PvP, które możemy ‚klasycznie’ uskuteczniać na arenach czy polach bitew. Każda śmierć zabiera pewien procent zdobytego doświadczenia i waluty, więc często musimy się dwa razy zastanowić, czy zaatakowanie jakiegoś gracza przyniesie nam odpowiednie korzyści.

1

Grind i walki PvP nie są również przerywane przez crafting. Broń i pancerz można ulepszać, a także za pomocą specjalnych kart dodawać efekty powodujące obrażenia od konkretnego żywiołu. Później takie przedmioty możemy wystawić na stoisku handlowym – tutaj gra wraca do ‚korzeni’ MMO, kiedy to Dom Aukcyjny nie był czymś popularnym. Jego miejsce zastępuje targowisko, jednak korzystanie z niego nakłada na zakupione przedmioty marżę w wysokości 15% całej sumy.

Styl graficzny niektórzy mogą uznać za nieco infantylny, jednak ma on swój charakter – design postaci i potworów jest przyjemny dla oka, to samo tyczy się też różnorodnych elementów uzbrojenia. Również interfejs jest schludny i przejrzysty, co wciąż nie jest standardem, zwłaszcza wśród darmowych gier MMORPG.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz