Neverwinter

wpis w: Aktualności | 0

Gra od fanów dla fanów starego ale jarego systemu RPG Dungeon & Dragons! Wybierz sie na wyprawę po zapomnianych królestwach i poszperaj w poszukiwaniu przygód po mrocznych podziemiach i katakumbach… Sto lat temu magiczna plaga spustoszyła cały kraj. Lśniące miasta przeistoczyły się w bezduszne ruiny.

1

Ponure miejsca, które zostają przemierzane już tylko przez kreatury ciemności. Jedynym wyjątkiem stanowiło miasto Neverwinter, zwane też klejnotem północy. Przetrwało ono wojnę w dużej mierze nienaruszone – ironia w tym, że tylko po krótkim okresie miasto trafił ten sam los co słynne Pompeji. Wybuch wulkanu pokrył całe miasto ognistym deszczem i popiołem, pozostawiając po słynnym mieście jedynie gruzy. Akcja tej gry MMORPG rozpoczyna się 75 lat po katastrofie, która doprowadziła do upadku miasta. W międzyczasie miasto zostało odbudowane przez ocalałych kataklizmu i nowe generacje mieszkańców. Ludzie, krasnoludy i elfy pracują ramię w ramię aby przywrócić dawną wspaniałość tego miasta. Ty jesteś jednym z tych bohaterów!

3

Jako obrońca Neverwintera będziesz w stanie zwiedzić każdy zakątek świata fantasy. Gra free-to-play oferuje tobie różne kampanie, które poprowadzą ciebie od oblężonych murów obronnych miasta aż do najgłębszych katakumb. Wiele tajemnic i jeszcze więcej zapomnianych skarbów czeka na to byś je odkrył! W tej grze do pobrania napotkasz liczne krwiożercze potwory prosto z bestiariusza słynnego systemu Dungeons & Dragons. Nie obawiaj się, dzięki pomocy wiernych towarzyszy opanujesz nie jedną niebezpieczną sytuację. Gra Neverwinter oferuje tobie ponadto smakołyk, którym powinien się nacieszyć każdy prawdziwy fan RPG. W pakiecie znajdziesz dołączony edytor, który pozwoli tobie wcielić się w dungeonmastera i projektować nie tylko własne katakumby ale i również opracowywać własne questy!

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz