Nostale

wpis w: Aktualności | 0

Nostale to gra idealna dla fanów mangi i anime. Grę rozpoczynamy od wyboru postaci. Twórcy gry zaoferowali nam 4 klasy podatkowe i aż 20 klas rozwojowych. Na początku mamy do wybory Łucznika, Maga, Szermierza i Poszukiwacza. Wybierając dobrze jest pamiętać, że im nasza postać będzie bardziej ofensywna tym jej podatność na ciosy będzie większa. Z tego powodu Szermierz, który ma dobra obronę i żywotność jest kiepski w ataku. Mag zadając olbrzymie obrażenia jest jednocześnie narażony na ataki bo jego obrona i żywotność są bardzo niskie.

1
Walka opiera się na klikaniu w cel i używania paska skrótów. To jak wyglądają walki zaprezentowane jest na początku gry samouczku. Walki nie są jednak jedynymi zadaniami w grze. Naszym podstawowym zadaniem jest łapanie i tresowanie zwierzaków. Ciekawą opcja jest również kupowanie i urządzanie wirtualnych domów. Dziwny przerywnik miedzy tresura i walka ale wszystko dlatego że w tych domach mieszkają nasze zwierzaki i musimy zadbać o każdy aspekt ich życia. Nasi zwierzęcy towarzysze tak samo jak my awansują i zdobywają nowe umiejętności. Łapiąc zwierzaki trzeba pamiętać, ze nie od razu Rzym zbudowano i nie od razu wytresujemy smoka. Treserskiego fachu uczymy się na mniej niebezpiecznych futrzakach takich jak kurczaki i owce.

3
Jeśli nie mamy jeszcze wytresowanych zwierząt na wyprawę możemy zabrać wirtualnego towarzysza, który będzie naszym pomocnikiem w grze. Oczywiście gra daje również możliwość tworzenia nowych gildii lub przyłączania się do już istniejących. Walk w trybie PvP są możliwe tylko po wypiciu specjalnego napoju a większe masowe walki odbywają się tylko na arenach.
Grafika utrzymana w stylu anime dla niektórych może wydać się cukierkowa i nieco odrzucać przeciętnego gracza jednak różnorodność stworzeń i ogromna liczba zadań jest bardzo zachęcająca.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz