Panzar

wpis w: Aktualności | 0

Panzar to w pewien sposób odpowiednik osławionego LoLa- jest to wersja dla bardziej casualowych graczy, mniej uzależnionych tym typem rozrywki. Ogromnym atutem Panzara jest silnik Cry Engine- rzadki  w grach przeglądarkowych. Grafika w 3d , widok zza postaci i ogromna ilość detali sprawiają że gra jest bardzo miła dla oka. Wygląd tej gry jest obecnie jednym z najbardziej dopracowanych w grach przeglądarkowych. Wysoki poziom animacji również działa zachęcająco. Gra jest stosunkowo prosta a rozgrywki krótkie.

1

Gracz ma do wyboru jeden z czterech typów postaci: Krasnoluda, Orka, Człowieka lub Elfa. W obrębie każdej rasy napotkać można dwie różne specjalizacje. Gra jest bardzo drużynowa i początkowo daje efekt chaosu. Postać jaką wybierzemy ma ogromny wpływ na naszą rolę w zespole.

2

Podstawowym celem gry jest rozwój bohatera, zdobywanie nowych skilli oraz przedmiotów. Każda rozgrywka bez względu na wynik daje nam punkty doświadczenia. Otrzymujemy również złoto. Dla zainteresowanych dodam że w grze obecne są tez elementy craftingu.

Gra jest idealna dla osób chcących rozpocząć przygodę w tym gatunkiem gier. Świetna grafika, zabawne animacje, wesołe intro i humorystyczne podejście na wysokim poziomie są ogromnymi plusami tej gry.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz