Plemiona

wpis w: Przeglądarkowe, Strategiczne | 0

Akcja gry toczy się w średniowieczu w epoce miecza i tarczy. Po krótkim procesie rejestracji konta w grze, na Twojego e-maila zostanie wysłany link aktywujący konto. Gdy rejestracja przebiegnie pomyślnie można dołączyć do gry i wczuć się w rolę władcy. Na początku gry zostajesz posiadaczem ratusza i kilku kopalni (łącznie zaczynasz z siedmioma budynkami), pozostałe budynki zostaną odblokowane wraz z wzrostem poziomów rozbudowania poszczególnych budynków.

1

Aby móc dorównać kroku innym graczom wręcz niezbędne jest dobre poznanie zasad gry, bo nie sztuką jest rozbudowywać budynki losowo, wręcz na chybił trafił. Istotne jest również znalezienie plemienia znajdującego się w sensownej odległości od twojej wioski. Dzięki tym i wielu innym czynnikom możesz znacznie przyśpieszyć rozwój wioski. Pierwsze jednostki wojska będziesz mógł rekrutować po wybudowaniu koszar i kuźni. Dostępne jednostki i szczegóły na ich temat znajdziesz w dziale Jednostki.

3

W Plemionach nie możesz być spokojny i pewny swojej pozycji, a każde Twoje decyzje muszą być pewne i przemyślane, gdyż przez cały czas będą towarzyszyć Ci ataki ze strony innych graczy, a nawet całych plemion. Dzięki zgraniu i znajomościom w grze możesz wraz z współplemieńcami skutecznie walczyć z wrogimi plemionami.Gra odróżnia się od innych tego typu gier, ponieważ możesz zostać całkowicie wyeliminowany z walki nawet w ciągu jednego wieczoru. Jeśli dasz swojemu przeciwnikowi jakiekolwiek oznaki słabości, to spodziewaj się jego ataków, w których najpierw postara się wybić całe Twoje wojsko, a następnie zaatakuje Cię szlachcicem obniżając poparcie w Twojej wiosce do zera. Z tą chwilą on staje się jej właścicielem, a Tobie pozostaje zacząć grę od nowa.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz