Polwars

wpis w: Aktualności | 0

Jeśli masz ochotę zagrać w coś traktującego rzeczywistość z przymrużeniem oka to Polwars jest dla Ciebie. Gra jest darmowa, przeglądarkowa i uwaga – Polska! Twórcami są Polacy, pracujący w polskim studio, a cała gra jest o … Polsce. Akcja rozgrywa się w stolicy, w powszechnie znanych miejscach takich jak Aleje Jerozolimskie, Rynek i Plac Zamkowy.

2

Tworząc nasza postać wybieramy skąd pochodzi: ze wschodu Polski czy zachodu Polski. Jest to istotne ponieważ W tłem gry jest coś na wzór wojny polsko-polskiej. W grze musimy wykonywać proste zadania a w roli naszego przewodnika po zasadach gry towarzyszy nam koleś przypominający Agenta Tomka. Kasę możemy zdobyć w potyczkach ulicznych lub zarabiając mniej lub bardziej legalnie. Często misje które musimy wykonać nie są zgodnie z prawem chociaż nie zawsze. Możemy zatrudnić się w fabryce, klubie nocnym lub rozwijać skrzydła w MakWieśniaku. Sposobności do zdobywania kasy jest na prawdę sporo. Nasza postać ma do dyspozycji wiele przedmiotów takich jak ubrania ale też różne rodzaje ulicznej broni. Możemy zrobić coś z niczego i zbudować samolot.

3

Ciekawe w grze są również waluty jakimi możemy płacić. Poza zwyczajnymi pieniędzmi mamy jeszcze rudę oraz.. zagrychę. Zagrycha jest dla bohatera walutą Premium. Cała gra polega na ulicznych bijatykach, pojedynkach i zwiedzaniu stolicy z nieco innej perspektywy niż na wycieczkach szkolnych.
Polwars jest kolorową, ładną i dopracowaną graficznie grą. Jest przemyślana i bardzo humorystyczna. Przedstawia polska rzeczywistość w iście karykaturalny sposób.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz