RaiderZ

wpis w: Aktualności | 0

RaiderZ to gra MMORPG z akcją osadzoną w krainie fantasy, w której możemy zmierzyć się z gigantycznymi bestiami podczas dużych bitew z udziałem wielu osób. Tytuł łączy szybki i dynamiczny styl prowadzenia walki z klasycznym światem i mechaniką MMO – czyli rozwijamy swoją postać, zdobywamy umiejętności i wchodzimy w interakcje z innymi ludźmi.

3

Cała rozgrywka toczy się na planecie Velix, gdzie odkryto niezwykle duże i agresywne istoty. Najważniejszym elementem rozgrywki jest właśnie grupowa walka z takimi bestiami. Nie znaczy to oczywiście, że na swojej drodze nie napotkamy także mniejszych przeciwników – klasycznych ludzi, wilków czy szkieletów. Walkę toczymy zarówno przy użyciu magii, jak i broni białej. Wszystkie ataki i uniki wykonujemy samodzielnie w czasie rzeczywistym. Konieczne jest zatem reagowanie na poczynania przeciwników i dostosowywanie do nich swojej taktyki. Na uwagę zasługuje fakt, że z gry zupełnie wyeliminowano system sztywnego określania celu, poprzez wskazywanie go. W przypadku broni do walki bezpośredniej możemy trafić przeciwnika, gdy znajdzie się on w naszym zasięgu, a przy broni dystansowej wykorzystujemy celownik, by skierować ataki w odpowiednim kierunku. Ważną rolę pełni wykonywanie przewrotów i blokowanie ciosów. Jak przystało na grę MMO, w trakcie zabawy rozwijamy swojego bohatera.

1

W RaiderZ częściowo zrezygnowano z modelu klas postaci. Zaczynając zabawę mamy do wyboru berserkera, obrońcę, kleryka i maga. Po osiągnięciu pewnego poziomu doświadczenia otrzymujemy już swobodny dostęp do umiejętności spoza naszej specjalizacji, co pozwala nam mieszać klasy. Gracze mają do dyspozycji ponad 350 przeróżnych zdolności i to z ich pomocą kształtują swoją postać. Dzięki temu możliwa jest spora dowolność, a wykreowani bohaterowie mogą się mocno między sobą różnić. Zatem, jeżeli ktoś chce stworzyć maga bitewnego w pełnej zbroi płytowej, ciskającego ognistymi kulami, to nic nie stoi na przeszkodzie. Podobnie jeśli ktoś zapragnie kierować poczynaniami kleryka-obrońcy, to również otrzyma taką możliwość. W grze dominuje pełna kolorów grafika i stylistyka charakterystyczna dla azjatyckich produkcji MMO. Na ekranie dzieje się dużo, walki są efektowne, a rzucane zaklęcia pełne kolorów i widowiskowych efektów specjalnych.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz