Rappelz

wpis w: Aktualności | 0

Gra rozpoczyna się od wyboru jednaj z trzech ras do której  należeć będzie nasz bohater. Każda rasa ma przydzieloną odgórnie klasą- jest to stan który funkcjonuje oczywiście tylko na początku rozgrywki. Rozwór postaci pozwala na wybór kierunku w jakim chcemy rozwijać bohatera. Postać może mieć szerokie spektrum umiejętności dzięki temu że jedna klasę nabędzie podczas wyboru rasy a dwie kolejne podczas rozgrywek.  Tak wiec możemy grać wyspecjalizowanym wojownikiem, rozbójnikiem, kapłanem, bitewnym magie, władcą zwierząt itd. Wybór jest ogromny.

3

Krajobrazy są bardzo różnorodne ponieważ kraina jest ogromna. Zobaczyć tu można dopieszczone graficznie pustynie popiołów, zielone lasy lub krajobrazy iście polarne. W miastach-bazach które wyróżniają się monumentalna architektura najłatwiej zdobyć nowe zadania do wykonania.

W grze znajdują się punkty teleportacyjne i różnorakie bestie. Zabicie potwora skutkuje dodatkowymi punktaki doświadczenia. Bestii na pewno niezabranie gdyż odradzają się po kilkunastu sekundach a i tak jest ich olbrzymia ilość.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz