SeaFight

wpis w: Aktualności | 0

W tej grze przeglądarkowej mamy okazję podbić świat piratów. Gra łączy elementy zręcznościowe i ekonomiczne z cRPG. Na początku każdy gracz otrzymuje własny statek i musi zadbać o jak najlepsze wyposażenie. Nasz żaglowiec dozbrajamy dzięki łupom zdobytym na morzach. Cała rozgrywka jest podzielona na dwie części- w pierwszej przygotowujemy statek, a w drugiej atakujemy morskie potwory oraz inne statki. W portach można cieszyć się licznymi pirackimi atrakcjami. Waluta w grze jest złoto, kryształy oraz perły. Oczywiście aby móc sprostać wyzwaniom musimy nająć załogę i wyposażyć statek w prawdziwy arsenał.

3

Poruszając się po mapie przygód możemy wykonywać różnorakie misje, brać udział we wielu potyczkach. Czekają na nas konkursy nawet prawdziwe turnieje. Gracz może atakować nie tylko wygenerowane potwory czy statki należące do gry ale tez statki innych graczy. W grze istotna jest wytrzymałość naszego statku, wyszkolenie i ekwipunek naszej załogi a także siła rażenia.

1

Twórcy gry umożliwili nam modyfikowanie poszczególnych części statku a więc bez problemu możemy zmieniać rodzaje żagli albo wzmacniać burty. Seafight to jedna z lepszych zabaw w piratów pomimo śladowej tylko ilości dźwięku i średniej grafiki. Nadal ma wielu fanów i ciągle zdobywa nowych. Ogromna zaletą SA pojedynki PvP i wielka ilość graczy dzięki czemu gra nie jest nudna. Morski klimat gry i ciekawe misje zapewniły Seafight 46 milionów graczy na całym świecie.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz