World of Warplanes

wpis w: Aktualności | 0

Walka na śmierć i życie w lotniczych bitwach II wojny światowej. 15 osobowe drużyny po każdej ze stron konfliktu. Zupełnie za darmo. Tak pokrótce wygląda opis World of Warplanes. Polatać możemy Bf-109, Mustangami oraz wieloma mniej popularnymi modelami. Wybór mamy spory bo modeli zaprezentowanych w grze jest kilkadziesiąt. Stopnie zaawansowania technologii zależne są od narodowości po której się opowiemy. Nieco inaczej wygląda to po stronie brytyjskiej, japońskiej, amerykańskiej, radzieckiej i niemieckiej. Na początku oczywiście otrzymujemy samolot najniższego stopnia aby w trakcie grania móc ulepszać i wymieniać maszyny.

1

Możemy wymienić silnik na wydajniejszy, zainwestować w obronę czyli mocniejszy kadłub albo w atak dzięki szybszym karabinom. Każda stoczona bitwa może przynieść nam nie tylko punkty doświadczenia ale tez srebro. Jest ono przydatne nie tylko do unowocześniania maszyny ale również w przypadku napraw po przegranej bitwie lub zwyczajnie po to aby uzupełnić brakującą amunicję.

2

Zaskoczeniem dla wielu może okazać się sterowność maszyn. Nie pilotujemy tu myśliwców więc szybkie i gwałtowne manewry zwyczajnie się nie udają. W grze możemy zapobiec o błyskawicznych unikach tuz przed zderzeniem. Opóźnienie daje się wielu we znaki szczególnie na początku przygody z tą grą. Sterowanie z początku przypomina kierowanie czołgiem.

Smaczku grze nadają sytuacje takie jak zranienie pilota lub podpalenie samolotu. Minusem World of Warplanes są mapy, które w porównaniu z innymi grami są dość płaskie.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz