Armored Warfare

wpis w: Aktualności | 0

Potrafisz sterować czołgami z czasów I i II wojny światowej? Co powiesz na sprawdzenie swoich umiejetności walki współczesnymi pojazdami wojskowymi? Rzucam, Ci wyzwanie!

 Pokaż jak sterujesz lekkim nowoczesnym czołgiem, działem samobieżnym, opancerzonym wozem bojowym albo niszczycielem czołgów. Twórcy gry Armored Warfare zadbali o to byś się nie nudził i każdy z pojazdów wymaga innych umiejetności. Inny pojazd to zarazem inna taktyka. Potrafisz być elestycznym dowódcą? 

armored2

Jeśli szukasz gry, w której bezmyślnie pojeździsz czołgiem strzelając w z góry przewidziane miejsca- to Warfare nie jest dla Ciebie! Tutaj liczy się precyzja, taktyka, umiejętność opanowania różnych typów maszyn.
Twór
cy gry wykorzystali silnik CryEngine co zapewniło nie tylko ogrom detali i większy realizm, ale również pozwoliło na urozmaicenie starć przez nieustanne zmiany lokacji. Dzieje się tak ponieważ na polach bitwy możemy zniszczyć praktycznie każdy widoczny element. Jest to dość spektakularne i daje sporo frajdy na mapach, które są osadzone w mieście, portach lub na polach naftowych i przyległych rafineriach. Dynamiczne zmiany sprawiają, że każda kampania lub pojedynek może kończyć się w inny sposób i mieć inny przebieg.

 

armored3

 

Armored Warfare nastawiona jest na pojedynki PvP i kooperacyjne kampanie. Dzięki temu będziesz mógł zmierzyć się z graczami z calego świata i doskonalić swoje umiejętności strategiczne. Pomiędzy pojdynkami możesz modyfikować swoje maszyny, wyposażać w dodatkowe elementy, dzięki którym zwiększysz siłę rażenia lub wytrzymałość na ataki.
Gra wymaga dużej zręczności w sterowaniu opancerzonymi kolosami, z których każdy zachowuje sie nieco inaczej. Armored Warfare zapewnia swobodny wybór maszyn dzięki czemu możesz dopasować odpowiedni sprzet bojowy do swojego stylu gry.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz