Skyforge

wpis w: Aktualności | 0

Chwała i sława starożytnych herosów jest nadal żywa w mitologii. Chciałbyś zasmakować życia herosa, któremu oddają pokłony i stawiają pomniki jego wyznawcy? W grze Skyforge możesz wcielić się w bohatera, który jest człowiekiem, jednak posiada w sobie boski pierwiastek zupełnie jak Herkules i inni mityczni herosi. Świat, w którym rozgrywa się akcja to połączenie fantasy i science-fiction. Zamieszkują go różne rasy jednak Ty możesz wcielić się tylko w człowieka. Możesz wybrać płeć i wygląd herosa. Twój bohater obdarzony boskimi zdolnościami musi ciągłe się doskonalić i zdobywać nowe umiejętności aby ocalić świat przed zniszczeniem.

sky1

Doświadczenie nabiera się przez wykonywanie różnych trudnych zadań, misji i walk z przeróżnymi przeciwnikami. Bardzo interesującym i niespotykanym w innych grach rozwiązaniem jest możliwość zmiany specjalizacji w trakcie gry nawet w trakcie toczącej się walki. Do wyboru mamy kilkanascie spacelizacji, z których wiele jest nietypowe np. Kinetica zmienia rzeczywistośc za pomoca siły swojego umysłu, Cryomancera unicestwia przeciwników zamrażając ich, a Lightbendera jak sama nazwa wskazuje włada magią światła.

sky2

Heros ma za zadanie wypełniac zadania, zabijać przeciwników i gromadzić skarby. Wraz z potęgą bohatera rośnie jego kult i liczba wyznawców, którzy stawiają liczne pominiki i sławią swojego idola. Popularność zwiększa się dzięki ochronie czcicieli przed niebezpieczeństwami. Za wypełnione misje heros otrzymuje klejnoty, które może wykorzystać do zdobycia nowych umiejętności. Walki w Skyforge wyorzystują rozwiązania z gier akcji i MOBA. Klejnoty zdobywane podczas misji poprawiają statystyki i wpływają na mozliwość zdobywania nowych umiejętności co przekłada się na poziom walki. Gra jest bardzo dynamiczna dzięki umożliwieniu zmiany specjalizacji oraz imponującej ilości detali i trójwymiarej grafice, która wymagała opracowania nowego silnika graficznego.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz