Age of Wulin

wpis w: Aktualności | 0

Czy istnieje odpowiedniejsze miejsce do nauki sztuk walki i poznania ich potęgi niż Chiny z dynastii Ming? Gra Age of Wulin umożliwia każdemu poznanie tajników walki do poziomu mistrzowskiego. Wierność, honor, odwaga, prawość oraz współczucie to główne zasady kodeksu Xia którym powinien kierować się wojownik kung-fu w tej grze. Cechami tymi odznaczają się mistrzowie w tej grze MMORPG. Tytuł mistrza kung-fu to nie jest jedynym mistrzostwem jakie można osiągnąć. do zdobycia są również tytuły mistrza medycyny lub specjalisty od broni.

5

Siły którym pozwolisz aby przepływały ciało twojego bohatera wzmacniają jego umiejętności. Żadne ograniczenia fizyczne nie dotyczą postaci w tej grze. Age of Wulin oferuje przynależność do jednej z ośmiu frakcji walczących między sobą. Każda z nich ma swoją szkołę walk i uczy danego zawodu. Jedną ze szkół jest zakon Shaolin. Gra zapewni możliwość objęcia funkcji w urzędzie, społeczeństwie a nawet stworzenie własnej gildii. W podróży bohater jest wspomagany przez zwierzęcych towarzyszy. Ma również do wyboru niepowtarzalne wierzchowce.

4

 

W grze możesz razem z gildią zdobywać terytoria, wznosić budynki, wchodzić w interakcje z NPC. Bohaterzy Age of Wulin maja do dyspozycji różne rodzaje broni. W grze nie jesteśmy pozbawieni możliwości podejmowanie wyborów. Nie przytłacza nas liniowość, żadna ograniczona ścieżka.

W tej grze niema ograniczeń i gotowych scenariuszy. Możemy bez powodu zabijać inne postacie, porywać i sprzedawać. Można się upić lub wręcz przeciwnie -nająć jako eskorta i zarobić trochę grosza. Zatem czy gra ma jakiś cel? Ma ale nie tak prosty do osiągnięcia i oczywisty jak w większości gier. Mistrzowie uczą bohatera ciosów, bloków i medytacji lecz jest to długi proces. Gracz musi nauczyć się kombinacji klawiszowych. Przypadkowe uderzanie w klawisze „byle szybciej, byle mocniej” nie sprawdzi się w tej grze.

3

Cierpliwość wynagradza oryginalność gry, wysoki poziom zarówno jeśli chodzi o aspekty fabuły jak i grafiki. Całość jest niezwykle spójna i faktycznie tworzy świat orientalnych Chin. Budowle i krajobrazy to nie wszystko- nawet mentalność postaci i etykieta zostały odwzorowane. Muzyka jest na najwyższym poziomie i skutecznie wprawia w nastrój i przenosi w świat gry.

Podsumowując – Age of Wulin to gra na najwyższym poziomie zarówno estetycznym jak i odwzorowującym życiowe wybory. Gracz sam wybiera drogę- ilość ścieżek zależy tylko od niego. Postać poruszająca się w świecie orientu staje przed iście ludzkimi wyborami.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz