Big Farm

wpis w: Akcja, Przeglądarkowe | 0

Big farm to kolejna gra farmerska. Wbrew pozorom wiele osób jest zainteresowanych możliwością wirtualnego grzebania w ziemi i hodowania świń. Jeśli z praca na roli niemiałeś nigdy nic wspólnego docenisz wprowadzenie do gry. Aby pominąć nudnego samouczka wprowadzono postać gadatliwej sąsiadki która wszystko wyjaśnia. To ona pokazuje główne dostępne funkcje i daje kolejne zadania. Początek opiera się na wykonywaniu prostych zadań i uczeniu użytkownika, że gra polega na tworzeniu sieci powiązań w gospodarstwie. Kukurydze trzeba zasadzić, pielęgnować, zebrać kolby i w wybudowanym przez nas młynie zemleć na paszę dla kur. Kury dają jajka, które możemy sprzedać. na początku mamy niewiele towarów niepotrzebnych, które możemy sprzedawać. Jednym z nich są polne kwiaty- zarobek jest niewielki ale czasem uzbiera się wystarczający do zakupu maszyn lub innych odmian zbóż.

4
Pierwszy etap gry jest właściwie ekspresowy- wszystko błyskawicznie rośnie i dojrzewa. Budujemy młyn, magazyny, kurnik itp. Z czasem uprawy będą wymagały więcej czasu i powstaną liczne zależności. Na farmie wykorzystuje się wszystko- nie tylko oczywiste rzeczy jak na przykład jabłka, które można sprzedać ale również liście. Gra pozwala odkryć tajniki ekosystemu i zależności w przyrodzie które przydatne SA do zwiększania produkcji rolnej. Dzięki liściom można wyhodować humus w kompostowniku i użyć go do użyźniania pól.

1

Dobry farmer musi dbać nie tylko o plony i zwierzęta, które dają mu bezpośredni zysk ale również o zadowolenie pracowników. Chociaż główna rzeczą jaką należy zapewnić pracownikom w grze jest dach nad głową, mają oni tez potrzeby nieco wyższe. Drzewka ozdobne, stoisko z lodami lub fontanna, której widok cieszy oczy, znacznie podnoszą poziom zadowolenia pracowników przez co są bardzie wydajni.

Big Farm pozwala na zawieranie farmerskich sojuszy z innymi graczami. Udział we wspólnych misjach uzależniony jest od posiadania przedmiotów kolekcjonerskich, które pojawiają się podczas codziennej pracy na farmie. W wioskach możemy spotkać się z innymi graczami na ventach gdzie czekają na nas nagrody Premium.

Podsumowując, gra posiada uroczą grafikę oderwaną od rzeczywistości- nawet końskie łajno nie napawa obrzydzeniem. Zbrakło jednak urozmaicenia wśród pracowników. Animacje zwierząt również mogły by być bardziej cieszące oko. Na gracza czeka ogrom zadań do wykonania, dodatkowe farmy i tereny. Z czasem budowa postępuje wolno jednak w przeciwieństwie do innych gier Premium można zdobyć a nie tylko kupić.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz