Desert Operations

wpis w: Przeglądarkowe, Wojenne | 0

Desert Operation to klimatyczna gra wojenna. Gracz ma za zadanie wcielić się w przywódcę całego państwa i walczyć z innymi gającymi. Świat polityki w obliczu konfliktu zbrojnego stoi przed nim otworem. Pozycja gracza zależeć będzie również od zawieranych sojuszy i całokształtu prowadzonych działań.
Ogromną zaletą tej gry jest bardzo szczegółowy a zarazem przejrzysty samouczek. Gra jest bardzo dopracowana dzięki klimatycznej muzyce i świetnej grafice, daje to efekt trudności. Samouczek jednak wprowadzi gracza w tajniki budowy budynków, armii oraz metod przejmowania kontroli nad bogactwami przeciwników.

1

Żeby prowadzić wojnę trzeba mieć odpowiednie zaplecze. Surowce takie jak diamenty i złoto są potrzebne do finansowania działań, jednak nawet najlepszy czołg nie zajedzie nigdzie bez paliwa. Surowce takie jak ropa pozwolą na wytworzenie oleju napędowego i benzyny. Napęd potrzebny jest również do pracy fabryk amunicji bez której nie mamy szans na froncie.

4

w grze Desert Operation gracz może posiadać konto Premium- jego domeną są właśnie wspomniane wyżej diamenty. W przeciwieństwie do wielu gier, w tej Premium daje ogromne przywileje. Dzięki nim można nie tylko kupować dodatkowe surowce czy unowocześniać bazę. Daje ona też korzyści w postaci tytułu generała. nie jest to tylko pusty tytuł- generał może przeprowadzać symulację wyników bitew które planuje rozegrać. Konto Premium daje graczowi opcję agent- którego zadaniem będzie wykonywanie za gracza zleconych czynności w czasie nieobecności gracza. Ciekawym pomysłem jest również powiadamianie za pomocą sms o zagrożeniu ze strony innego gracza.

Nowatorskim pomysłem jest możliwość wygrania pieniędzy w te grze- Prawdziwych pieniędzy! Wygrany w rozgrywce Battle of Champions zgarnie 5 000 dolarów!

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz