Dice Venture

wpis w: Aktualności | 0

Dice Venture zachowuje podstawowe zasady gry Monopoly. W każdym spotkaniu, uczestnicy dostają określoną ilość pieniędzy na początek, toczą dwie kostki, które określają o ile pół mają się przesunąć. W przypadku stanięcia na wolnym terenie, gracz może go kupić i wtedy kiedy któryś z rywali stanie na tym obszarze będzie zmuszony zapłacić czynsz. Wskazane jest, aby kupić jak najwięcej regionów i rozwijać je, poprzez budowanie domów i hoteli, które zwiększają wysokość opłaty za pobyt, jednocześnie zmniejszając pieniądze konkurentów.

3

Gracze mają swoje awatary, które są przedstawiane na kartach i mają unikalne zalety i wady. Na przykład, dziewczynka o imieniu Susie jest cudowna z matematyki i ma większe szanse na wyjście z opuszczonej wyspy, ale nie może obniżyć podatków i kosztów. Na początku, gracze mogą wybrać swój wizerunek za darmo, ale aby go później zmienić, trzeba zapłacić waluta zdobytą w grze. Zawodnik w niektórych przypadkach nie muszą płacić czynszu. Jeśli nie ma wystarczająco gotówki, może poczekać aż jego tereny przyniosą dochody i dopiero wtedy zwrócić pieniądze. W ten sposób, gotówka krąży z niespotykanie dużą prędkością w Dice Venture, głównie z powodu częstych przejęć regionów. Po uzyskaniu regionu, gracze mogą wdrożyć domy, hotele, a nawet przełomowe budynki w swoim obszarze. Dzięki dodaniu tych konstrukcji, czynsze wzrosną, a w niektórych przypadkach doprowadzi to przeciwników do bankructwa. Połączenie takiego rozwoju regionów i częstych przejęć, Dice Venture przedstawia jedną z najbardziej konkurencyjnych i ekscytujących gier w stylu gry planszowej monopoly.

1

Oczywiście gra nie polega jedynie na kupowaniu i rozwoju. Niektóre miejsca wywołują wcześniej określone lub losowe zdarzenia. To prawda, że Dice Venture przypomina wizualnie Monopoly. Jednak okazuje się ona dokładnie i wyjątkowo zaprojektowaną grą planszową, która jak najbardziej może konkurować w wyżej wymienionym tytułem.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz