Farmerama

wpis w: Aktualności | 0

Jeśli jesteś fanem gier rolniczych zapewne słyszałeś już o grze Farmerama. Jest to darmowa gra przeglądarkowa, w której wcielasz się w rolnika. Twoim zadaniem jest zarządzanie całą farmą i rozwijanie jej. Czeka Cie sianie, zbieranie, hodowla i sprzedawanie. Cały sekret gry jest prosty- kupić tanio, sprzedać drogo. Na początku gry jedyne co posiadamy to małe poletko, chata, nawóz i zbiornik wodny.

2

Podstaw gry nauczysz się z samouczka, dostarczy on też pierwszych zadań. Aby zacząć uprawiać musimy posadzić sadzonki i dbać o nie nawożąc i podlewając. Pierwsze zbiory nie będą duże ale i tak uzyskamy trochę pieniędzy, które będziemy mogli zainwestować w unowocześnienie farmy lub kupno nowych odmian roślin. Gra łączy w sobie elementy strategii i ekonomii. Z czasem uzyskujemy dostęp do coraz to nowych gatunków i odmian roślin oraz zwierząt.

3

W Farmeramie możesz hodować nie tylko krowy i kury ale tez mniej typowe zwierzęta hodowlane jak na przykład strusie albo kangury. Wszystkie plony i zwierzęta możemy sprzedawać na specjalnym targu innym graczom. Gra jest bardzo prosta i przyjemna, smaczku nadaje jej możliwość rywalizacji ze znajomymi o to czyja farma będzie większa i nowocześniejsza.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz