Goodgame Empire

wpis w: Przeglądarkowe | 0

W średniowiecznym świecie podejmujesz strategiczne wyzwanie, by stać się najbardziej wpływowym władcą królestwa. Czekają na ciebie również liczne trzymające w napięciu przygody i misje.W darmowej grze na przeglądarkę Goodgame Empire jesteś panem i władcą własnych królewskich włości osadzonych w surowych średniowiecznych klimatach. Jako, że posiadasz własny zamek, właśnie w nim rozpoczyna się twoja przygoda w grze.

1

Aby ulepszyć swój pałac konieczne są jednak urozmaicone zasoby, twoim pierwszym zadaniem w grze Goodgame Empire jest więc zbudowanie budynków produkcyjnych. Tylko w ten sposób będziesz mógł pozyskiwać materiały konieczne do rozwijania nie tylko zamku, ale także całego królestwa. Następnie musisz dopilnować bezpieczeństwa twojego zamku w strategicznej grze na przeglądarkę Goodgame Empire. Ulepszając mury zamkowe zwiększasz jego obronność tak, by stał się fortecą niedostępną dla rabusiów. Nie musisz się wówczas martwić o bezpieczeństwo swoje lub twoich poddanych, ponieważ twój zamek nie może zostać zdobyty przez innych graczy. Stopniowo zwiększasz również zakres twoich wpływów w średniowiecznych realiach gry Goodgame Empire, by zdobywać kolejne wartościowe strategicznie posterunki oraz cenne połacie terytorium, które znajdziesz na mapie świata.

4

W średniowiecznym świecie darmowej gry na przeglądarkę Goodgame Empire do dyspozycji masz budynki mieszkalne i wojskowe, ponadto obiekty dekoracyjne i obronne. Swoje królewskie włości będziesz więc mógł zbudować wedle własnego uznania. Do budowy potrzebne ci są jednak zasoby, takie jak drewno, kamień i żywność. Jeśli zabraknie ci jednego z nich, wówczas będziesz musiał zająć się handlem zasobami z innymi graczami przeglądarkowej strategii Goodgame Empire. Odpierając ataki wrogich graczy, którym marzy się przejęcie twoich imponujących włości, zbierając podatki od wiernych poddanych i wypełniając różne zadania zgarniasz monety. Zebrane bogactwo przekujesz następnie w dalsze ulepszanie twojego królestwa i zamku, lub zainwestujesz je w akcje szpiegowskie, transport zasobów i jednostki.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz