Grand Prix Racing Online

wpis w: Aktualności | 0

Zostań menadżerem Formuły 1 i zadbaj o prestiż swojego klubu. Jedną z dostępnych za darmo gier przeglądarkowych jest Grand Prix Racing Online. Jak sama nazwa wskazuje gra polega na wcieleniu się w menadżera i zarządzanie klubem wyścigowym. Do naszych obowiązków należy między innymi zadbanie o konserwację pojazdów, unowocześnianie ich no i oczywiście organizowanie imprez promujących klub. Odpowiadamy też za szkolenie kierowców.

2

 

Gra jest wieloosobowa więc klubów jest sporo, a my rywalizujemy z innymi graczami o prestiż. Swoją pozycję umacniamy biorąc udział w wyścigach i imprezach promujących. Zdobywane w ten sposób środki pozwalają nam kupować nowe i ulepszać już posiadane maszyny. W specjalnych elitarnych turniejach można zdobyć również unikalne elementy do naszych aut.

1

Na sam wyścig nie mamy zbytnio wpływu ponieważ nie jesteśmy kierowcą- od nas zależy jednak to jak będzie wyszkolony kierowca, kiedy skierujemy go do pit-stopu. Możemy równie w czasie wyścigu zarządzać personelem i reagować w przypadku kłopotów.

Pojazdy możemy dowolnie modyfikować dzięki temu ze twórcy zapewnili nam kilkaset części do wyboru. Części do bolidów możemy kupować w sklepie lub wymieniać się z innymi graczami. Do naszych zadań należy pozyskanie jak najlepszych kierowców ponieważ kiepski kierowca nawet w super nowoczesnym bolidzie nie zajedzie za daleko.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz