Imperia Online

wpis w: Aktualności | 0

Zarządzaj średniowiecznym miastem za darmo w Imperia Online. W tej strategicznej grze poza rozbudowa królestwa możesz toczyć liczne pojedynki z innymi graczami. Na początku poznajemy funcie gdy dzięki niezastąpionemu samouczkowi. Stawiamy nasze pierwsze budynki i wykonujemy początkowe 26 zadań. Zadania te mają na celu utorowanie nam drogi do rozwoju gospodarczego i militarnego naszego królestwa. Wszystkie budynki jakie możemy wybudować w grze można podzielić na dwie kategorie. Do pierwszej z nich należą budynki gospodarcze takie ja świątynie, akademie nauk, uniwersytet czy rynek. Druga kategoria to budowle o znaczeniu militarnym np. koszary strzelców, twierdze, machiny oblężnicze.

1

Na uniwersytecie opracowujemy technologie dzięki którym zwiększamy zasięg strzał naszych łuków, opracowujemy metody pozwalające sprawniej wykrywać i łapać szpiegów. Aby gracz posiadał iście królewską władzę twórcy dali możliwość ustalania wysokości podatków Znaczny przypływ gotówki jest kuszący jednak jak na dobrego Władce przystało musimy pamiętać o naszych poddanych. Gdy sa oni niezadowoleni znacznie spada ich produktywność a to jest błędne koło.

2

Dla rozwoju naszego królestwa istotne jest pozyskiwanie trzech surowców: kamienia, żelaza i drewna. Walutą podstawową w grze jest oczywiście złoto. Na walkę nie mamy zbyt wielkiego wpływu ponieważ nie jest to gra wojenna. Możemy jedynie wydać główne rozkazy i obejrzeć króciutką demonstracje bitwy. Grafika jest typowa dla starej gry jaką przecież jest Imperia Online jednak muzyka nadal wpada w ucho.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz