Legend Online 2

wpis w: Aktualności | 0

Od wieków trwa wojna między ludźmi i magicznymi bestiami. Świat już pogrążył się w chaosie i destrukcji jednak nie widać końca walk. Obce plemiona i magiczne bestie atakują ludzi. Kiedyś potężne imperium- dziś niemal zgliszcza. Ostatnia nadzieja ludzi to silny dowódca nowych jednostek. Możesz wcielić się w jego rolę jednak najpierw musisz określić swoja profesją.

2

Pamiętaj, że do Twoich zadań będzie należeć rozwój miasta oraz rekrutowanie nowych jednostek do walki z bestiami. Wypełniać swoją misję możesz jako Czarodziej władający ogromną Magią, umiejący uzdrawiać, a nawet zmartwychwstać. Jeśli wolisz atak fizyczny od magicznego, możesz wcielać się w wojownika, który ma olbrzymia siłę oporu i ataku fizycznego. Ostatnią postacią, w która możesz się wcielać jest Strzelec , który ma bardzo rozwinięte umiejętności kontroli oraz zadaje większą ilość ataków krytycznych. Niezależnie od twojego wybory czeka cię zadanie będące niejako chrztem bojowym- jest to zabicie kilku niedźwiedzi.

4

W Legend każda postać ma swój żeński odpowiednik co zapewne ucieszy niejedną niewiastę. Do naszych zadań od teraz będzie należało rozwijanie osady i rekrutacja żołnierzy. Do zdobycia jest wiele surowców, przedmiotów i oczywiście punktów doświadczenia. Możesz walczyć z innymi graczami lub tworzyć gildie. Model walk jest turowy więc dostarcza sporo zabawy.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz