Metin 2

wpis w: Aktualności | 0

Klasyka gatunku wielokrotnie nagradzana jako najlepsza gra budzi nadal skrajne odczucia u wielu graczy. Postaci, które mamy do wyboru nie są typowe ze względu na nieco orientalny wygląd świata w grze. Misją w tej grze jest nauka sztuk walki i zostanie sojusznikiem Boga Smoka w walce z siłami zła, które przez kamienie Metin zatruwają ziemię. Gracz może opowiedzieć się po stronie jednego z trzech imperiów i zdobywać bogactwo i złoto łupiąc pozostałe lub może je zjednoczyć.

Naszą postacią może zostać szaman, ninja, wojownik oraz sura.

 

Szaman to bardzo oryginalna postać. Idealnie wpisująca się w świat Dalekiego Wschodu. Jego brona są dzwony i wachlarze. Do bardziej widowiskowych ataków można zaliczyć magię błyskawic lub magię smoka. Jego ataki ogniste mogą niszczyć duże grupy potworów. Postać ta może nie tylko walczyć ale oczywiście może również wspomagać innych graczy. Dzięki niemu gracz może otrzymać odporność na ataki fizyczne (Błogosławieństwo Smoka) lub odbicie ciosu w stronę wroga. Szaman ma zdolność leczenia nie tylko obrażeń ale również otruć i wszelkich spowolnień. Szaman może zwiększyć szybkość poruszania co przydaje się w PvP.

2

Ninja jako broni używa jednoręcznych mieczy, luków i oczywiście sztyletów. Posiada on również umiejętność zatruwania przeciwników. Głowna bronią jest łuk co pozwala mu na niezwykle silny atak z dystansu. Do ataków szybkich używa sztyletów które na wyższych poziomach zapewniają mu ogromną przewagę przez pierwsze sekundy walki.Wojownik to postać nastawiona raczej na ofensywę. Idealny na początki z tą grą ze względu na możliwość przyjęcia dużych obrażeń fizycznych oraz łatwość sterowania. Jego bronią są jedno- i dwuręczne miecze.Ostatnią możliwą do wybrania postacią jest sura. Coś pomiędzy wojownikiem a szamanem. Mamy tu do wyboru czary dystansowe czyli typowa ofensywę oraz czary ofensywne za sprawa Magii broni (weapon). W krótkim czasie może zadać obrażenia ogromnej liczbie przeciwników.

3
Gra oparta jest na grindzie, dlatego jest stosunkowo prosta. Wrogowie atakują w grupie. Gracze mogę tworzyć gildie aby łatwiej zdobywać fortece. Wałcząc z wrogimi imperiami zdobywasz pieniądze i ziemię ale też wyższą rangę wojskową. Dzięki dobrze wykonanym zadaniom możesz otrzymać konia dającego ogromna przewagę bitwach dzięki prędkości poruszania się. Nawet prozaiczne czynności jak łowienie ryb- w tej grze można opanować do takiej perfekcji że ze złowionych rzeczy można ważyć lecznicze mikstury lub manę.
W grze oprócz walki można rozwijać rzemiosło. Grafika gry jest dopracowana, miła dla oka. Muzyka jest na poziomie a interfejs całkiem przejrzysty.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz