My Fantastic Park

wpis w: Akcja, Przeglądarkowe | 0

Przejażdżka kolejką górską po godzinach, kiedy całe wesołe miasteczko już opustoszeje? Teraz możesz tego doświadczyć, bowiem w mgnieniu oka staniesz się dyrektorem własnego wirtualnego parku rozrywki!Gabinet luster, beczka śmiechu, diabelskie koło, karuzele i rollercoster, czyli to co w dzieciństwie i wycieczkach do wesołego miasteczka najpiękniejsze już teraz jest na wyciągnięcie ręki. Przeglądarkowa symulacja My Fantastic Park w kilka chwil zrobi z ciebie wytrawnego dyrektora parku rozrywki, który stworzy raj dla żądnych zabawy dzieci i dorosłych.

2

W kolorowej scenerii wprawiasz się w organizowaniu rozrywki i emocji dla gości w twoim wesołym miasteczku. Jako dyrektor masz właściwie nieograniczone pole manewru, samodzielnie bowiem zaprojektujesz swoje wesołe miasteczko. Będziesz mógł zdecydować, gdzie stanie diabelskie koło, a gdzie będzie można przejechać się kolejką górską. Twoim zadaniem będzie takie rozplanowanie i urządzenie parku rozrywki by zapewnić odwiedzającym odpowiednią dawkę emocji i atrakcji. Im większe tłumy gości przyciągnie twoje wirtualne wesołe miasteczko w grze My Fantastic Park tym większy sukces odniesiesz.

3

Rozpoczynasz oczywiście od podstaw, jednak dzięki przyjaznemu interfejsowi szybko odnajdziesz się w branży rozrywki. Do twojej dyspozycji są kolorowe karuzele, budki bistro dla wygłodniałych gości oraz najróżniejsze dekoracje. Wspinając się po kolejnych poziomach w grze My Fantastic Park będziesz mógł odblokować kolejne rozrywkowe okazy kolejek i karuzel, które staną się niezwykłą atrakcją dla nawet najbardziej wymagających gości, zarówno tych najmniejszych jak i tych bardziej dorosłych. My Fantastic Park jest darmową grą na przeglądarkę, w której wcielisz się w rolę wirtualnego dyrektora własnego wesołego miasteczka, gdzie będziesz mógł spełnić swoje nawet najbardziej innowacyjne pomysły. Wszystko leży w twoich rękach, ale aby wybudować kolejne atrakcje będziesz musiał postarać się o konkretne zasoby, dzięki którym rozwijanie wirtualnego parku rozrywki pójdzie jak po maśle.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz