Star Wars: The Old Republic

wpis w: Aktualności | 0

Chcesz się za darmo przekonać jak gra się w grę, której wypromowanie kosztowało około pół miliarda dolarów? Taka grą jest właśnie The Old Republic. Jest to dra idealna dla początkujących graczy MMO. Idealna do rozpoczęcie swojej przygody z tym gatunkiem gier.

2

Fabuła gry jest bardzo dobra między innymi dzięki pełnemu udźwiękowieniu- wszystkie sceny dialogów zostały nagrane. Gra w ten sposób ożyła i przypomina rasowe cRPG. W grze jest ogrom scenek przerywnikowych, rozmowy postaci na które mamy wpływ- odpowiedz wybieramy z kilku wariantów wyświetlonych na okręgu.
Poboczne zadania i misje polegają na zabijaniu określonej liczby danego rodzaju wroga. Zbieraniu odpowiednich przedmiotów itp.
W The Old Republic możemy grać zbiorowo jednak nie jesteśmy do tego zmuszeni. W przeciwieństwie do innych gier MMO możemy grać solo tak długo jak chcemy i damy rade wykonywać większość misji i zadań. Możemy zaliczać je bez cudzej pomocy. Tylko do niektórych lokacji trzeba wchodzić w grupach ponieważ wymagają współpracy większej ilości graczy jednak nie są ona niezbędne do przechodzenia dalej.

1

Oczywiście jak to w Star Wars strony konfliktu są dwie czyli Imperium i Republika. Klasy postaci są po cztery i ich umiejętności specjalne są swoimi przeciwieństwami. Każda postać jest jednak inna i ma własną unikalną historię której poznanie zabiera sporo czasu. Dzięki temu rozwiązaniu można grać naprawdę długo, przerabiając po kolei wszystkie postaci Jasnej i Ciemnej strony mocy.

Grać możemy solo ale to nie oznacza że samotnie. Twórcy zadbali o towarzyszy dla naszego bohatera. Każda postać ma sześciu możliwych towarzyszy ale na misję może on zabrać tylko jednego. Zadaniem towarzysza jest wykonywanie zlecanych przez nas zadań. Dzięki temu rozwiązaniu w The Old Republic nie mamy problemu ze znalezieniem współgraczy niektórych profesji do tworzenia ewentualnej drużyny. Dzieje się tak dlatego, że mankamenty każdej postaci można zrównoważyć odpowiednio dobranym towarzyszem. Crafting w grze opiera się głównie na towarzyszach bohatera dlatego nie tracimy czasu na zbieranie surowców i produkcję przedmiotów. Gracz nadzoruje pracę zlecane towarzyszowi. Płaszcze rycerzy Jedi oraz miecze świetlne są w całości montowane właśnie przez naszych pomocników. My w tym czasie możemy grać do woli.

3

W grze może nam się zdarzyć krwawe spotkanie wojowników Republiki i Imperium- jest to możliwe w niektórych lokacjach. Starcia na arenach są losowe.
Star Wars: The old Republic to bardzo klimatyczna gra w którą możemy grać wiele godzin i dni zarówno solo jak i w grupie. Dialogi bardzo podnoszą jakość gry i przyjemność rozgrywki.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz