Taern

wpis w: Aktualności | 0

The Pride of Taern to pełny tytuł darmowej gry przeglądarkowej stworzonej przez Polaków. Jest to gra MMORPG jednak czeka nas również odrobina strategicznej rozgrywki. Tworząc postać możemy wybierać spośród kilku klas. Każda z nich charakteryzuje się inna cecha szczególną. Barbarzyńca do uosobienie brutalnej nieokrzesanej siły. Łucznik rzecz jasna specjalizuje się w ataku na dystans. Mag Ognia włada ogniem, a Driud magią natury. Rycerz najlepiej przygotowany jest do obrony, zaś Sheed do walki na gołe pięści. Najbardziej mroczną klasą postaci jest VooDoo który również ma magiczne moce, ale w najciemniejszej odsłonie. Na każdym poziomie nasza postać otrzymuje 5 punktów które rozkładamy na współczynniki. Bohater, niezależnie od klasy, ma 4 współczynniki podstawowe oraz manę, kondycję i oczywiście żywotność.

1

Świat gry zwiedzamy w trakcie wykonywania zadań w różnych lokacjach. Znajdziemy tu misje istotne dla głównego wątku jak i te poboczne. System walki jest w tej grze bardzo rozbudowany. Dzieje się tak ponieważ w trakcie turowych walk zdobywamy punkty akcji. Za punkty możemy zwiększyć moc któregoś z naszych ataków lub obronę.

 

2

Strategia walki zależna jest właśnie od tego jak wydawać będziemy nasze punkty oraz oczywiście od klasy postaci jaką gramy. Walki są typowo strategiczne jednak nie tyko one wpływają na grę. Ciekawą funkcją są opcje dialogowe. Oddziałują one na rozgrywkę w taki sposób, że za bezczelność lub prowokowanie -NPC może odebrać nam nagrody za wykonana misję. Na wysokim poziomie w Taern prezentuje się muzyka a w zasadzie odgłosy towarzyszące nam podczas gry.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz