TherianSaga

wpis w: Aktualności | 0

TherianSaga to nowatorska gra MMORPG. Zabiera nas ona do niezwykłego, pełnego magii świata Myriaden. Co więcej zagrać możemy po polsku. Gra daje nam olbrzymi wybór ponieważ możemy decydować nie tylko o klasie postaci ale też o sile swojego ataku i różnych umiejętnościach. W grze musimy zawiązywać sojusze, rozbudowywać naszego bohatera oraz jego fort. TherianSaga oferuje nam bardzo rozbudowany crafting.

1

Na początku gry musimy stworzyć swoja postać. Profesji do wyboru jest naprawdę wiele i są zupełnie inne niż w pozostałych grach przeglądarkowych. Jedną z nowych postaci którą możemy się wcielić jest Jubiler. Może on wydobywać minerały i wytwarzać z nich amulety, bron, zbroje i różne cenne przedmioty. Bardzo interesującą postacią jest też Faun. Umiejętności Fauna skupiają się wokół świata natury. Może on oswajać dzikie bestie oraz wykorzystywać je do walki.

2

Myriaden jest bardzo niebezpieczną krainą. Jeśli będziemy sami czeka nas śmierć. Tu niema czasu na bycie Wiedźminem który samodzielnie i niezależnie od innych pokonuje przeciwności. Tutaj nastawić trzeba się na sojusze, nowe przyjaźnie i grę zespołowa. Świat tej gry jest olbrzymią społecznością dlatego gra staje się niezwykle rozbudowana. Dzięki nietypowym postaciom i ich wyjątkowym umiejętnością gra ta jest niezwykle plastyczna. Praktycznie rzecz biorąc ze swoim bohaterem możemy zrobić wszystko.

TherianSaga to prawdziwa perełka wśród MMORPG ponieważ twórcy zrezygnowali z wbijania kolejnych levelów. Cała zabawa polega na interakcjach z innymi postaciami oraz światem gry. Duże nawiązania do klasyki gatunku zapewniają świetną zabawę na długie godziny.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz