4 Story

wpis w: Aktualności | 0

MMORPG po raz kolejny oferuje nam możliwość grania za darmo.  4STORY to jedna z takich gier za free. Gracz  musi wybrać postać i zdecydować po której stronie konfliktu się opowiada. W świecie Fantazy możemy eksplorować dostępne tam surowce. Kraina po której podróżujemy nazywa się Iberia i niczym choroba toczy ją konflikt dwóch zwaśnionych frakcji. Jedną strona konfliktu jest państwo Valorian- państwo wojowników, po przeciwnej stronie walczą mieszkańcy krainy Derion. Derion jest magiczną krainą.  Walczące ze sobą strony niewiedzą już nawet z jakiego powodu walczą dlatego niema słusznej strony. Po opowiedzeniu się po czyjej jest się stronie poznaje się historię państwa.

2

Gracz może wcielić się w bohatera należącego do jednej z sześciu grup. Oferowane typy postaci to:  wojownik, mag, kapłan ale też nocny łowca, łucznik lub evocator czyli postać przyzywająca istoty  z innych światów. Dużą zaletą tej gry jest możliwość rozwijania i doskonalenia postaci. Ograniczeniem natomiast jest to że przedmioty które są bardzo silne i mają potężną moc są dostępne jedynie za opłatą. Gracze mogą rywalizować między sobą lub zawiązywać sojusze w celu pokonania silnych bestii.

4

Zapaleni gracze szybko odkryją podobieństwo do WoW’a i Blizzard’a – ta gra nie jest czymś zupełnie nowym. Wiele elementów i rozgrywek jest ogromnie podobne do tych występujących w znanych i bardzo popularnych grach. Rozwiązania te są bardzo dobre ale „starych wyjadaczy” gier internetowych mogą nieco zniechęcić.

Wielkimi plusami tej gry jest ogromna ilość przedmiotów, które są dostępne. Duża ilość rodzajów broni i questów również przemawia na korzyść.

Interfejs gry jest bardzo przejrzysty przez co  intuicyjny i niekomplikujący. Gra jest idealna dla młodych pasjonatów i osób dopiero zaczynających z tego typu rozrywkami.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz