Arena Mody

wpis w: Aktualności | 0

Arena Mody to darmowa gra MMO, której celem jest zrobienie z super modelki prawdziwej gwiazdy. Jednak żeby zrobić karierę trzeba najpierw stworzyć postać. Jakie będzie miała oczy, nos, włosy czy karnację to i jeszcze wiele inny rzeczy zależy od ciebie, ale nie przejmuj się jeśli później zmienisz zdanie co to jej wyglądu. A wszystko dlatego, że nawet w trakcie gry możesz wprowadzić w nim zmiany. Gdy twoja modelka już będzie gotowa wtedy dopiero zaczyna się prawdziwa gra.

1

Oczywiście najpierw samouczek, w którym znajdziesz kilka porad oraz dowiesz się jakie zasady rządzą w tym świecie. Przeczytasz tam również, że od teraz będziesz stawać w pojedynkach, o najlepszy wygląd, na tytułowej Arenie. Jednak żeby wygrywać nie wystarczy tylko piękna twarz i wspaniała sylwetka, bo oceniany jest strój, makijaż, fryzura i dodatki. Musisz się więc wykazać wyobraźnią i wyczuciem stylu. Jednak na te wszystkie stroje, kosmetyki i przeróżne świecidełka trzeba zarobić. W tej grze walutę zdobywasz poprzez pojedynki lub prace. Możesz zarabiać pracując jako piosenkarka bądź fryzjerka. A w centrum FTV będziesz mogła tworzyć kolekcje ciuchów, brać udział w sesjach zdjęciowych dla magazynów o modzie i w ten sposób stopniowo awansować.

3

Ale ten wirtualny świat to nie tylko rywalizacja, można tu chodzić do klubów i flirtować z różnymi interesującymi mężczyznami. Jednak pamiętaj, że nie liczy się wyłącznie twój wygląd, bo jeśli chcesz z robić na kimś wrażenie bardzo ważne jest to, jak będzie się prezentować twoje mieszkanie oraz twój czworonożny przyjaciel, którego zakupisz w świecie mody. W tej niesamowitej grze możesz ze zwykłej modelki stać się prawdziwą Królową Wybiegu! Powodzenia 🙂

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz