Battle Dawn

wpis w: Przeglądarkowe, Strategiczne | 0

Wraz ze obmyśloną strategią i dyplomatyczną zdolnością niebawem zostaniesz najpotężniejszym władcą świata! Battle Dawn jest grą strategiczną, w której musisz udowodnić swą zdolność, aby utrzymać kontrolę nad własnym terytorium. Najpierw wznosisz własną, możliwie potężną bazę, szkolisz jednostki i zdobywasz stopniowo kontrolę nad całym światem gry na przeglądarkę Battle Dawn. To jest twój sprytny i zmyślny plan.

3

Tysiące innych graczy konkuruje z tobą o władzę. Wraz z innymi sojuszniczymi graczami masz jednak nawet duże szanse. W darmowej grze na przeglądarkę Battle Dawn możesz równocześnie grać w kilku światach. Trzy miejsca akcji stoją do twojej dyspozycji: podbij Marsa za pomocą futurystycznych jednostek, zostań władcą ziemi lub fantastycznego świata – i to wszystko jednocześnie! Battle Dawn więc łączy trzy gry w jednej. Pamiętaj jednak, że zwyciężyć możesz jedynie za pomocą słusznym przewidywaniem i dyplomacją, niezależnie czy znajdujesz się na Marsie czy na ziemi.

2

Tworząc sojusz masz jednak szanse na wygraną. Oczywiście możesz też dołączyć do już istniejącego sojuszu. Dzięki podporze innych graczy, podbicie kolejnych terytoriów będzie o wiele łatwiejsze. Informacyjny i szczegółowy tutorial na początku gry Battle Dawn pomoże ci rozeznać się ze strategią free-2-play na przeglądarkę. Wszystkie ważne funkcje i możliwości gry są dokładnie wyjaśnione. Strategiczna gra na przeglądarkę Battle Dawn naszpikowana jest wymagającymi wyzwaniami dla poszukiwaczy urozmaiconych przygód. Battle Dawn działa za pomocą technologii Flash, ściąganie i instalacja gry więc nie są potrzebne.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz