Conquer Online

wpis w: Aktualności | 0

Conquer Online to stara poczciwa gra przeglądarkowa. Niech Was jednak nie zwiedzie grafika, która w obecnych czasach odstaje od nowoczesnych produkcji. Liczy się grywalność!

Nasza zabawa rozpoczyna się klasycznie jak to w MMORPG. Fabuła gry rozgrywa się w starożytnych Chinach, gdzie zły klan chce przejąć władzę nad mityczną krainą. Grupka śmiałków stawia opór tyranowi- właśnie w jednego z tych bohaterów będziemy się wcielać.

4
Do wyboru mamy kilka postaci obdarzonych różnymi umiejętnościami i inną specyfiką gry. Możemy wcielić się w wojownika- postać nastawioną na ataki przy użyciu broni i tarczy. Trojan to postać walcząca bronią dzierżoną w obu rękach. Mag ognia oczywiście ma opanowane do perfekcji ataki ogniowe, zaś Mag wody używa tego żywiołu głównie w celach leczniczych. Jest również postać łucznika, który poza strzelaniem z łuku potrafi latać. Każda postać oferuje nam inny zestaw skilli i dostępnych przedmiotów. Aby rozgrywki były jeszcze ciekawsze twórcy wprowadzili możliwość tworzenia Hybryd postaci. Skille, XP sille i ataki podstawowe są inne dla różnych klas postaci co urozmaica walki.

1

Głównym zadaniem w grze jest rozwijanie postaci dzięki zdobywaniu coraz potężniejszego wyposażenia i wbijanie wyższych poziomów poprzez zabijanie potworków. Jak to w klasyce- do pokonania są całe hordy potworków więc fani grindu będą z całą pewnością zadowoleni.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz