Dark Orbit

Kosmos bez instalacji, płacenia a nawet ściągania. Po zwykłej rejestracji gracz przyłącza się do jednej z trzech istniejących frakcji. Pierwsza opcja, która możemy wybrać to posada Kapitana- żeby jednak niebyło tak pięknie nasz statek kosmiczny to ruina. Priorytetem staje się kupienie nowego okrętu oraz pancerza i amunicji. Jest to niezbędne w rozgrywkach z ludzkimi i komputerowymi przeciwnikami. Ciekawa opcją jest to że możesz zostać zaatakowany nie tylko przez pozostałe dwie frakcje ale również przed swoją własną!

3

Sterowanie w grze polega głównie na klikaniu myszą. Niektóre ruchy np. na boki przydają się głównie przy starciach z innymi graczami lecz poruszanie w grze zostało maksymalnie uproszczone. Wałcząc z innymi graczami zdobywamy nie tylko Expy ale też zapasy i surowce.

 

4

Teoretycznie nie musisz atakować innych graczy gdyż Dark Orbit posiada rozbudowany system poziomów oraz questów. Walki SA po prostu sposobem na przyspieszenie procesu ulepszania statku.

Gra dostępna jest w pełnej wersji językowej Polskiej i jest darmowa. Jedynie niektóre przedmioty dostępne są za walutę którą w grze zdobywamy za prawdziwe pieniądze. Dark Orbit jest jedna z niewielu gier które poddawane są ciągłemu ulepszaniu i rozbudowie.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz