Dragon Nest

wpis w: Aktualności | 0

Dragon Nest to pierwsza gra w dorobku południowokoreańskiego studia Eyedentity Games. Prace nad tytułem toczyły się od 2007 roku. Deweloperzy postawili sobie za cel stworzyć pecetową grę MMORPG z „konsolowym” systemem sterowania i rozgrywki. Tytuł zadebiutował w marcu 2010 roku na rynku koreańskim. Kilka miesięcy później gra ukazała się w Chinach, a studio deweloperskie weszło w skład tamtejszego koncernu Shanda Games.Akcja Dragon Nest osadzona jest w fantastycznej krainie Lagendia, stworzonej ongiś przez boginię Alteę.Niestety, bóstwo zostało zatrute przez swą zdradliwą siostrę – Vestinel. Jedyny ratunek dla Altei to magiczny kielich, który był źródłem trucizny. Ten jednak zaginął gdzieś w Lagendii…

1

Zamieszkujący krainę herosi muszą odnaleźć kamienie mocy, dzięki którym będą w stanie na chwilę zbudzić boginię ze snu, a ta wskaże im miejsce, gdzie znajduje się kielich.Jak przystało na grę MMORPG w Dragon Nest gracze kreują i rozwijają własnego bohatera. Twórcy przygotowali cztery klasy postaci – wojownik, łuczniczka, kleryk i czarodziejka (w niektórych wydaniach dochodzi również akademik), z których każda różni się umiejętnościami, wyposażeniem i wyglądem. Zabawa polega na wykonywaniu rozmaitych zadań zlecanych przez postaci niezależne i walce z potworami (PvE) bądź awatarami innych uczestników (PvP).

3

Mechanika starć zaprojektowana została z myślą o bezproblemowej rozgrywce z wykorzystaniem różnych urządzeń sterujących, w tym konsolowych padów. Wyprowadzając ataki gracze nie muszą więc dokładnie celować w przeciwników.Oprawa wizualna Dragon Nest wykonana została w stylistyce manga. Postaci kontrolowane przez graczy poruszają się w trójwymiarowym świecie, w którym dominują jaskrawe kolory. Jakość tekstur i animacji jest adekwatna to niewygórowanych wymagań sprzętowych gry.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz