Dragons Call

wpis w: 3D, Klienckie | 0

Pełne akcji walki na fantastycznych polach bitew – w świecie tej gry na przeglądarkę pląsa mnóstwo podstępnych postaci. W grze online Dragon’s Call wcielasz się w rolę młodego poszukiwacza przygód. Na początku gry wybierasz jedną rasę i styl walki twojego dzielnego bohatera. Jesteś sprytnym rycerzem, zręcznym magikiem, krwiożerczym wampirem, czy pozbawionym skrupułów zabójcą? Swoją podróż rozpoczynasz w Wildshire, w małej wiosce na środku królestwa Stilland.

1

Mieszkańcy wioski pomagają ci zorientować się w tym świecie. Ani się człowiek obejrzy, jesteś silnym wojownikiem pokonującym każdego wroga. Za każdą wykonaną misję otrzymujesz nagrodę. W grze Dragon’s Call znajdziesz się szybko u handlarza broni na rogu, który trzyma w pogotowaniu uzbrojenie dla twojego bohatera. Również przez ciebie pokonane potwory zostawiają od czasu do czasu przydatne rzeczy, które następnie sprzedajesz. U Alchemika znajdziesz wiele napojów i innych przyborów wzmacniających, a w wirtualnym urzędzie pracy do dyspozycji stoją różne zajęcia, dzięki którym zgarniasz kasę, kiedy jesteś offline.

3

W każdym mieście gry przeglądarkowej Dragon’s Call są areny, na których toczysz trzymające w napięciu walki z innymi graczami. Stopniowo ulepszasz swoje bronie i uzbrojenie, aby pokonać nawet najsilniejszych wrogów. Gra online Dragon’s Call oferuje rozgrywki PvE i PvP. Podczas swojej podróży w świecie naszpikowanym fantastycznymi kreaturami na każdym z zakątków stawiasz czoła wymagającym wyzwaniom. Dołącz do sojuszu i wykonuj zadania wraz z innymi graczami. We współpracy z sojuszniczymi graczami zlikwidujesz nawet najgroźniejszych i najpotężniejszych wrogów tego wirtualnego świata.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz