Duel of Champions

wpis w: Aktualności | 0

Duel of Champions to debiut popularnej marki w gatunku sieciowych gier karcianych. Za sprawą Ubisoft Quebec gracze z całego świata mogą toczyć pojedynki wykorzystując armie i postaci znane z uniwersum Mocy i Magii. Trzonem rozgrywki są sieciowe konfrontacje z innymi graczami. Podczas starć korzystamy z wcześniej przygotowanych przez siebie talii kart (składających się z od 50 do 200 kart), dzięki którym możemy wprowadzać do gry swoje wojska czy też rzucać różnego rodzaju zaklęcia.

2

Na czele armii gracza stoi heros, reprezentowany przez odpowiadającą mu kartę, od którego zależy jakie jednostki i czary będzie można umieścić w swojej talii. Bitwy odbywają się na składającej się z 16 pól planszy, na której gracze zagrywają swoje karty. Celem każdego starcia jest pozbawienie bohatera przeciwnika wszystkich punktów życia. Wraz z wygranymi potyczkami zdobywa się punkty doświadczenia, a także walutę, którą można wykorzystać do zakupu nowych kart w dostępnym w grze sklepie.

3

Produkcja ta umożliwia graczom potyczki cross-platformowe (tj. pecetowcy mogą bezproblemowo stawić czoła posiadaczom iPadów i vice versa). Duży nacisk położono również na aspekty społecznościowe. Swymi osiągnięciami można dzielić się z innymi korzystając z serwisów takich jak Facebook czy Twitter. Gra prezentuje się bardzo dobrze jeżeli chodzi o stronę audiowizualną. Karty okraszone są ciekawymi grafikami z bogatego uniwersum Mocy i Magii, natomiast muzyka przygrywająca podczas potyczek doskonale pasuje do rozgrywki, przywodząc na myśl starcia potężnych armii.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz