Elvenar

wpis w: Aktualności | 0

Elvenar to darmowa gra przenosząca nas w świat Fantazy. Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić rozpoczynając grę jest wybór rasy. Możemy być człowiekiem lub elfem. Sposób rozgrywki w dużym stopniu zależy od wybranej przez nas rasy ponieważ mają różne technologie, budują inne budynki, posługują się nawet innymi jednostkami. Ludzie preferują inżynierię i rozwój technologii zaś elfy życie z zgodzie z naturą oraz magię. Na początku gry otrzymujemy we władanie niewielką wioseczkę, która będzie fundamentem do budowy naszego imperium. W trakcie gry będziemy tworzyć sojusze, handlować z innymi graczami, najeżdżać i podbijać okoliczne ziemie.

1

Pierwsze co rzuca się w oczy wielu graczom to interfejs- przykuwa uwagę ponieważ wygląda na bardzo skomplikowany. Ale nie taki diabeł straszny jak go malują. Zasadniczo można go podzielić na części, które Wam pokrótce przedstawię aby ułatwić początki z tą grą.
U góry mamy informacje o populacji naszego ludu, jego motywacji, kulturze i oczywiście surowcach i narzędziach jakie posiadamy.
Po lewej stronie wyświetlają się zadania specjalne, które możemy wykonywać w naszej wiosce. Warto je wykonywać ponieważ przynoszą nam dodatkowe korzyści szczególnie istotne na początku gry.

4
Na dole znajduje się najciekawsza cześć interfejsu. Mamy tu zakładki z budynkami, mapy świata, technologii i handlowe.
Elvenar jest nietypową grą przeglądarkowa ponieważ ma specyficzny system bitewny. Co w nim nowego? Chociażby to że walka ma formę turową, a najazdy jakich dopuszczamy się na prowincje mają na celu zdobycie wyłącznie magicznych reliktów. System Turowy sprawia że dużą rolę w grze odgrywa taktyka. Warto zwracać uwagę na ukształtowanie terenu na którym planujemy stoczyć walkę. Bitwy wyglądają imponująco ponieważ grafika 3D połączona została z doskonała animacją. W bitwach może brać udział jednocześnie nawet 20 jednostek dlatego walki prezentują się bardzo ciekawie.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz