Khan Wars

wpis w: Przeglądarkowe, Strategiczne | 0

Odkryj średniowieczny świat w przeglądarce i walcz wraz ze swoimi jednostkami o sławę i honor. Dzięki sprytnej strategii i mocnym jednostkom wygrasz każdą walkę… W grze przeglądarkowej Khan Wars masz do wyboru jedenaście różnych narodów – każdy naród posiada indywidualne jednostki bojowe. Na początku gry strategicznej Khan Wars jesteś właścicielem średniowiecznego zamku. Stwórz silną armię, z którą wyruszasz na burzliwe bitwy.

1

W grze strategicznej Khan Wars tak dobierasz różne typy jednostek, aby twoja armia była silna oraz skuteczna w walce. Do wyboru masz między innymi kawalerię oraz łuczników. Zdobywając nowe umiejętności, twój bohater będzie coraz lepszy i mocniejszy. Rozwijaj wielostronne umiejętności twojego bohatera, bo tylko tak wygrasz każdą bitwę. Wykazując się sprytną strategią walczysz odważnie na polu bitwy. Do twoich najważniejszych zadań należy obrona własnego królestwa przed atakami ze strony innych graczy. Poza tym dbasz o zapasy surowców i zwracasz uwagę na produkcję żywności, aby wystarczyło dla wszystkich mieszkańców twojego królestwa.

4

Załóż własny sojusz lub dołącz z twoim bohaterem do sojuszu. Razem z innymi graczami zwiększasz szanse na zwycięstwo. W ten sposób jesteście silniejsi i wygrywacie walkę za walką. Posiadając duże i silne wojsko pokonasz innych sławnych władców. Aby zdobyć bogactwo i wielki majątek handlujesz na przykład złotem. W grze browserowej Khan Wars masz wiele możliwości na zdobycie ogromnego majątku oraz na przejęcie kontroli nad królestwem. Pokaż w grze Khan Wars, co potrafisz!

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz