My free zoo

wpis w: Aktualności | 0

Kto w dzieciństwie nie marzył o posiadaniu lwa lub tygrysa?! Teraz dzięki My free zoo możesz poczuć namiastkę tropikalnej menażerii siedząc wygodnie w fotelu. Zoo jest specyficznym biznesem ponieważ polega nie tylko na kupowaniu zwierzaków i rozbudowywaniu budynków, wielka role odgrywa tu poziom zadowolenia zarówno futrzaków jak i zwiedzających. Aby gra nie była tak prosta przejmujemy ogród zoologiczny stojący na skraju bankructwa. Gracz musi wykazać się jako menadżer i opracować dobra strategię, która pozwoli wyrwać interes z długów. Żeby móc inwestować trzeba mieć pieniądze, puste zoo nie przynosi dochodu więc trzeba zapewnić je zwierzakami.

1

Oczywiście nie mamy pieniędzy na drogie egzotyczne okazy dlatego musimy na początku zadowolić się mini zoo dla dzieci więc kupujemy zajączki, owieczki, świnie… Początek naszego zoo przypomina nieco farmę ale spokojnie, wystarczy że odwiedzi nas paru gości, a zyskujemy pieniądze na nowe atrakcje. Od Ciebie zależy czy w pierwszej kolejności postawisz na zakup tropikalnych zwierząt czy postawienie budek z jedzeniem. Do wyboru masz setkę zwierzaków i wszystko czego potrzebują. Są zabawki dla drapieżników, elementy naturalnego krajobrazu zarówno lądowego jak i morskiego. Rozbudowywać możesz również część rekreacyjną dla zwiedzających.

4

Nad ich głowami pojawiać się będą chmurki przedstawiające ich oczekiwania. Łatwo zorientować się czy gościom w danej chwili bardziej potrzeba toi-toia czy stoiska z pamiątkami. Pamiętaj że ludzie są wybredni i należy pamiętać o ich potrzebie estetyki- kupowanie donic z kwiatami i fontann może nie wydaje się inwestycją ale uwierz że tego oczekują klienci i poziom ich zadowolenia na pewno wzrośnie. Podstawa sukcesu są +zadowolone zwierzaki i usatysfakcjonowani zwiedzający. Odczucia towarzyszące zwiedzaniu Twojego ogrodu zoologicznego możesz poznać sprawdzając statystyki. Sprawdź czy jesteś dobrym menadżerem i czy umiesz inwestować pieniądze. Postaw na nogi zoo ciesz się żywymi kolorami pełnej zwierzaków grze przeglądarkowej.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz