My Sunny Resort

wpis w: Aktualności | 0

My Sunny Resort to iście wakacyjna strategia, której tematem jest rozbudowa kurortów turystycznych. Grę zaczynamy na Filipinach. na początku jesteśmy menadżerem recepcji i kawałka plaży- oczywiście nasi goście musza gdzieś spać dlatego w pierwszej kolejności musimy wybudować im bungalow. Stopniowo dobudowujemy coraz więcej udogodnień dla gości. Na początku ograniczony budżet pozwala nam jedynie na budowę restauracyjek i pola do siatkówki. To się jednak zmienia w trakcie gry ponieważ zdobywamy doświadczenie w budowie i gotówkę. Budynki w grze możemy podzielić ze względu na funkcję dlatego mamy budynki dekoracyjne, mieszkalne, sklepy, szkółki surfingu lub dyskoteki. Przy odpowiedniej ilości gotówki możemy wybudować baseny i zadowalać coraz bardziej wybrednych turystów. Aby nasz ośrodek turystyczny rozwijał się prężnie musimy zadbać również bezpośrednio o zaspokojenie potrzeb gości. Nasze menadżerskie doświadczenie rośnie gdy pokazujemy turystom drogę do sklepików z pamiątkami lub wskazujemy gdzie mogą dobrze zjeść gdy są głodni.

2

W pracach terenowych i wytwarzaniem na przykład pamiątek mogą zająć się specjalnie wynajęci pracownicy. Jednak na ich zatrudnienie musimy mieć dużo gotówki. Jeśli już mamy pracowników warto kierować ich na szkolenia aby rozwijali swoje kompetencje.

3

Dobrym menadżerom zostaje umożliwiona budowa sieci hoteli i ośrodków nie tylko na Filipinach. Mogą oni stworzyć położony w górach ośrodek wypoczynkowy, a nawet afrykański hotel oferujący safari. Ośrodki można łączyć dzięki czemu nie tracimy klientów w przypadku braku wolnych pokoi ponieważ możemy ich przekierować do innego naszego hotelu. Istnieje również możliwość pokierowania ich do hotelu znajomego. W tą grę można grać solo lub zaprosić do niej znajomych. Grając wspólnie szybciej osiągamy kolejne poziomy i pojawia się wiele nowych funkcji. Grając ze znajomymi można wymieniać się specjalnymi kartami oferującymi nowe atrakcje. Do zdobycia jest ponad 200 osiągnięć dlatego pomoc innych graczy bywa bardzo przydatna. W grze możemy dobywać nagrody przyspieszające rozwój naszego ośrodka.

Grafika jest dopracowana a dźwięki miłe dla ucha. Animacje też są na zadowalającym poziomie. Hotelowa gra strategiczna wyposażona została w bardzo dobre odwzorowanie szczegółów.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz