Pirate Storm

wpis w: Aktualności | 0

XVII- wieczne wysepki Karaibów rzucone na wody pełne mitycznych potworów to świat w który przenosimy się wraz z Pirate Storm. Gra jest darmową zręcznościówką, która twórcy postanowili urozmaicić elementami MMO i RPG. Jako kapitan statku próbujesz zdobyć skarby i nie dać się pożreć morskim stworom i legendarnym piratom.

1

Czekają na Ciebie bitwy morskie w systemie PvP (z innymi graczami) oraz PvE (starcia z morskimi potworami). Nurkując można odnaleźć skarby, ale należy pamiętać o tym ze w każdej chwili możemy zostać zaatakowani. Nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy to my atakowali inne statki i grabili co się da. Nasz biedny okręt po walkach będzie wymagał napraw co jest dobrym powodem aby zawinąć do portu. Tam poza kupowaniem uzbrojenia i łataniem statku możemy nieco się zabawić.

2

W tawernie zdobywamy nowe zlecenia dzięki którym zdobędziemy punkty doświadczenia. W grze możemy nie tylko rozwijać swoja postać ale też rozbudowywać i unowocześniać statek. Im lepsze żagle, nowsze maszty i więcej dział tym nasz statek zyskuje większe możliwości bojowe i transportowe. Mając kilka statków poczujemy się jak król mórz. Nie trzeba jednak grac w pojedynkę i samotnie wykonywać misji. Twórcy zachęcają do łączenia się w Bractwa i zdobywania nowych ulepszeń.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz