Shards of War

wpis w: Aktualności | 0

Shards of War to przeglądarkowa gra MOBA, w której celem graczy jest zniszczenie wrogiej bazy (HQ). Postaci, którymi sterujemy nazywane są Sentitels. Wyposażeni są oni w broń palną, jednak aby nie było monotonnie część z nich strzela z karabinów, pistoletów, minigunów lub laserowych odmian broni. Zapewnia to od początku gry sporą różnorodność. Do gry używamy standardowo WSAD – w kwestii poruszania się niema tu żadnych nowości.

Na początku gra otrzymujemy trzy umiejętności, pasywkę, atak podstawowy i umiejętność specjalną. Aby odblokować ostatnią umiejętność musimy najpierw wejść na szósty poziom.

3

W grze nie mamy możliwości kupowania przedmiotów. Niektórych graczy z pewnością to ucieszy ponieważ wystarczy co kilka poziomów dostosować postać do ulubionego stylu gry i grać dalej. Niema tu żmudnego wybierania i główkowania się jaki sprzęt kupić i co się bardziej opłaca. Z każdym kolejnym poziomem doświadczenia dostajemy wyposażenie. Aby ulepszać wyposażenie postaci trzeba w trakcie gry zbierać materiały. Następnie dostosowujemy własne ustawienia. Ogólnie rzecz ujmując całe wyposażenie składa się z sześciu elementów. Statystyki każdego z elementów mogą być różne. Gdy osiągniemy odpowiedni poziom czeka na nas jeden z trzech itemów. Grywalnych bohaterów obecnie mamy do wyboru dziesięciu. Podzielić ich jednak można na trzy typy.
Attack- obejmuje sześć postaci posiada 2 heale, granat, który zwiększa obrażenia jakie zadaje on przeciwnikowi oraz przyspieszenie.
Kolejnymi typami jest suport i tank – istnieje po dwóch Sentitelów z każdego z tych rodzajów. Maja oni efekty wspomagające, schematyczne sille i stuny.

1

Jak wygląda rozgrywka? Typowo dla MOBA czyli mamy za zadanie zniszczyć bazę wroga. Mamy po dwie wierze na każdej z trzech linii, za każdą wieżyczką znajduje się punkt leczniczy. Co więcej na liniach nie rzadko pojawiają się apteczki o które toczą się zażarte boje. Specyficznym elementem Shards of War jest dzielenie się doświadczeniem. Dlatego dużo zależy od kondycji całej drużyny. Twórcy gry zadbali o wiele zadań, które są do wykonania tylko jeśli nasz ekipa potrafi się zgrać. Jednym z nich jest zabijanie dronów w dżungli. Są one bardzo silne jednak warto się pomęczyć gdyż po pokonaniu przyłącza się one do nas.
Gra jest dość dynamiczna i nastawiona mocno na grę drużynową. Ma wielu fanów ze względu na bark możliwości kupowania przedmiotów dzięki czemu nie tracimy czasu na przebieranie w przedmiotach jak kobita w sklepie z butami 😉

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz