Terra Militaris

wpis w: Przeglądarkowe, Strategiczne | 0

Zanurz się w antyczny świat pełen bitw i stwórz potężne imperium. Mając mocne wojsko oraz osiągając cywilizacyjny postęp, wzbudzisz w każdym wrogu strach. Nastaw się na emocjonujące walki… W grze strategicznej Terra Militaris, w tym starożytnym świecie, cztery nacje walczą o władzę. Wciel się w rolę zwolennika Rzymu lub w rolę zastępcy jednego z antycznych światowych mocarstw Persji, Egiptu lub Chin.

1

Twoim głównym celem w grze przeglądarkowej Terra Militaris jest zwycięstwo twojego narodu. Stwórz własne imperium, podbijaj swoimi wojskami wrogie tereny i niszcz wrogie fortece. Jedynie posiadając potężną armię wrócisz jako zwycięzca z pola bitwy. Aby to osiągnąć musisz zająć się również handlem oraz zadbać o naukowy postęp. W grze Terra Militaris masz pod twoją kontrolą do trzech bohaterów. Podczas walki zbierają oni doświadczenie i mają dzięki dobremu wyposażeniu więcej siły. Umiejętności bitewne twoich bohaterów rozwijasz też podczas treningów. Jednak nie walczysz tylko przeciwko NPCs i wrogim graczom – również w dużej wojnie między sojuszami musisz pokazać na polu bitwy, co potrafisz.

3

Współpracując z innymi graczami poprowadzisz twój sojusz do zwycięstwa. Wraz z aliantami stworzysz potężne armie i wygrasz każdą walkę. Jak jedna cywilizacja zdobędzie kontrolę nad całą ziemią, wtedy rozpoczyna się nowa runda gry Terra Militaris. W nowej rundzie możesz ponownie udowodnić swoje umiejętności bitewne i strategiczne. Stwórz w tej grze przeglądarkowej wraz z twoim plemieniem potężne imperium, podbij wrogie tereny i zostań wpływowym władcą.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz