Urban Rivals

wpis w: Aktualności | 0

Jeśli lubisz gry karciane to mam dobrą wiadomość- w Urban Rivals możesz pograć na komputerze i telefonie zupełnie za darmo. Gra jest prosta choć nieco zaskakująca i nawiązująca do klasycznego RPG. Grają w nią miliony ludzi na całym świecie, stąd wiadomo że jest naprawdę dopracowana.

Urban Rivals wyróżnia się na tle innych gier dynamiką i szybkością rozgrywek. Fabuła wygląda następująco: gangi walczą ze sobą o wpływy. Łącznie są aż 23 walczące klany. Co więcej gra składa się z ponad 400 kart – są tylko karty bohaterów. Nie ma tu żadnych kart przedmiotów co jest pewnym zaskoczeniem. Postać każdej karty na specjalną umiejętność, własny współczynnik ataku i siłę zadawanych obrażeń. Swoich bohaterów możemy oczywiście ulepszać dzięki zdobytym w każdym meczu punktom doświadczenia. Żeby było nieco ciekawiej bohater ma swoją własną historię i może awansować dzięki nam do 5 poziomu.

2

Każdy mecz wygląda w taki oto sposób: każdy gracz otrzymuje po cztery losowe karty i wybiera jaka postać ma brać udział w poszczególnych rundach. Wpływać na rozgrywkę możemy wybierając postać do gry oraz używając tzw. PIllz, których mamy łącznie 12. Odpowiadają one za bonus do obrażeń. Każda walka składa się z czterech rund, a wygrywa gracz który zdobędzie więcej punktów. Każda walka jest dla nas źródłem punktów doświadczenia. Gra jest całkowicie nastawiona na PvP co zapewne ucieszy wielu graczy.

W grze korzystamy z dwóch walut: Kredytów, które są walutą Premium oraz tzw. Clintz – dostajemy je za codzienne potyczki, walki w turniejach i sprzedawanie kart. Waluta premium jest dostępna w dwojaki sposób- po pierwsze typowo czyli za rzeczywiste pieniądze, a po drugie za udział w meczach rankingowych.

3

Grafika i oprawa dźwiękowa gry są naprawdę świetne. Styl kart jest komiksowo-kreskówkowy. Nudzić w tej grze na pewno się nie będziemy ponieważ ma ogromną liczbę graczy- zawsze znajdzie się wiele osób chętnych powalczyć. Duża pula kart do gry i elementy RPG wynoszą tę grę na naprawdę fajny poziom.

Podąrzaj admin:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz